• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

ArsMedica - jakie szwy?

Rofled

New member
Szczerze to nie przemywałem za każdym razem, jedynie dzisiaj raz w trakcie dnia. A myłem z szarym mydłem, a potem jeszcze polałem Rivanolem dla świętego spokoju.
 

PeterKRK

New member
Ja teraz byłem w WC, odchyliłem tylko tyle , żeby się załatwić, ale nie przemywałem żołędzia niczym, tam jest wszystko jeszcze świeże, wkońcu dopiero niecałe 12 h po zabiegu, ale mam nadzieje, że się nic nie stanie. Jutro zmienię opatrunek i przemyje w szarym mydle. Ale już widzę, że opuchlizna będzie:( Cieszę się tylko, że nic mnie nie boli:)
 

Rofled

New member
O, przegapiłem Twoją odpowiedź :? Kiedy przyklejał mi się dość znacznie to starałem się nie więcej jak raz dziennie zmieniać, gdyż odnawiało mi w koło ranę. Potem już częściej, ale też bez szaleństw. Dzisiaj pierwszy dzień chodzę bez opatrunku i poza nadwrażliwością jest ok. Poza tym, że jeden szew mi wypadł i chyba pojawiła się ropa, więc nie wiem czy nie przejdę się jutro na wizytę kontrolną.
A co tam u Ciebie?
 

PeterKRK

New member
Powiem Ci, że u mnie też całkiem okej:) Ładnie się boi i nic nie boli, ale jest troche opuchlizny. Też zastanawiam się nad chodzeniem bez opatrunku...
 

Rofled

New member
Jeśli nie leje Ci się już krew, albo zaczekasz aż Ci trochę zaschnie, to w sumie może lepiej chodzić bez opatrunku, powinno szybciej się zagoić :)
 

Podobne tematy

Do góry