• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

8 dni po zabiegu czy wszystko jest dobrze?

Stettin

Moderator
Członek Załogi
szczypać, a później swędzieć może, bo się goi :)
ale póki co wszystko ładnie :)
ważne by teraz dbać o higienę i ja bym do zakończenia gojenia stosował octenisept
 

Fizi

New member
Bardzo dziękuję za odpowiedz! Mam jeszcze pytanie dotyczące szwów czy są one krzywe? I dokąd skóra powinna się zsuwać?
Lekarz również kazał mi stosować octenisept :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zależy. Schodzi sama do tego miejsca ale sam mozesz ja spokojnie dalej odciągnąć czy to juz jej maximum i dalej nie ruszy. Pokaz zdjecia od strony wedzidelka w wzwodzie to mozna cos wiecej powiedzieć
 

Fizi

New member
Kiedyś miałem stulejkę ale pozbyłem się jej ćwicząc podczas kąpieli możliwe że napletek się słabo rozciągnął? Konieczna będzie kolejny zabieg? Bo szczerze mówiąc mam już dość. Czy w prezerwatywie podczas stosunku będę odczuwał ból?
 

Fizi

New member
Niestety podczas stosunku wciąż ciągnie i wydaje mi się że mam wąski pierścień. Jednak razem z partnerką znaleźliśmy technikę na uprawianie "bezpiecznego" stosunku tak by nic nie ciągnęło. :)
 

Kozak Wawa

New member
Mi też się robił pierścień i ucisk. Lepiej nie ryzykować. Obrzezanie... Miałem robione wydłużenie wedzidelka a po roku stwierdziłem że jest bez zmian. Czułem ucisk jestem od dwóch tygodni po obrzezaniu.
 

Fizi

New member
Może w przyszłym roku się na to zdecyduje bo to kolejny miesiąc(?) bólu i pewnie sporo to musi kosztować. Ile płaciłeś za zabieg obrzezania?
 

Podobne tematy

Do góry