• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 dzień po obrzezaniu całkowitym - Czy wszystko wygląda dobrze?

Orfeusz

Member
Witam
Jestem 7 dni po obrzezaniu całkowitym metodą low and tight.
Martwie się gojeniem rany pod żołędziem bo wygląda jakoś "dziwnie", do tego martwi mnie że troche skóry z penisa schodzi?
Jak to wygląda według was?
 

Amek

Active member
Musisz czekać, to dopiero 7 dzień. Rób to co kazał lekarz i wyluzuj. Skóra musi schodzić, to normalne.

Swoją drogą sam wybrałeś metodę low and tight? Który lekarz wykonywał zabieg?
 

Orfeusz

Member
Tylko jak patrze na tą rane to po prostu boje się że to lekarz coś spartaczył, według ciebie jak to wygląda?
Zabieg robiłem w poznaniu u doktora Łukasza Wojnara, sam mi zaproponował low and tight
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Amek

Active member
Nic tam się nie sączy nie jest czerwone, więc chyba spoko. To niech lekarz wytłumaczy dlaczego jest tak a nie inaczej. Kiedy masz konsultacje?
 

Orfeusz

Member
Wiesz, boje się że szwa puściła czy coś, konsultacje mam w poniedziałek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Amek

Active member
Nawet jeśli szef puści to i tak nic się teraz nie robi trzeba czekać, aż się zagoi.

U Ciebie szwy nie puściły, masz obrzęk i dlatego to tak wyglada. W poniedziałek wypytaj o to lekarza
 

Orfeusz

Member
Ale obrzęk to chyba normalne po takim zabiegu czy tylko ja taki dziwny? XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Orfeusz

Member
Ale tak jakby możesz normalnie masturbować się bądź uprawiać stosunek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ToJa83

Member
Masz szwy, wszystko jest spuchnięte i przez to wygląda nieestetycznie. Spokojnie wytrzymaj do poniedziałku i nie nakręcają się. I tak już nic nie zrobisz - bo niby co? Powiedz o swoich niepokojach lekarzowi i niech ci wszystko wytłumaczy co, jak i jak długo.
 

Orfeusz

Member
No lekarz powiedział że po prawej stronie troche szwów pękło ale to się zagoi i że ocenia na 4+
Opatrunków i oceteniseptu mam nie używać, tylko przez 2 tygodnie w rumianku moczyć i coś tam wyciskać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Amek

Active member
Ale tak jakby możesz normalnie masturbować się bądź uprawiać stosunek?
Właściwie dopiero dzisiaj po 19 dniach stosowania różnych specyfików mogę się bez bólu masturbować, blizna jest coraz jaśniejsza.

to będzie 6,5 tygodnia po obrzezaniu w moim przypadku.

Stosowałem Contractubex głównie, dodatkowo jakaś zwykła oliwka dla dzieci do natłuszczania.
Czasami naklejałem na bliznę plaster sylikonowy.
Będę dalej stosował Contractubex, dodatkowo mam NO SCAR to tez sobie zużyje, ale generalnie blizna ładnie znika
 

Orfeusz

Member
Właściwie dopiero dzisiaj po 19 dniach stosowania różnych specyfików mogę się bez bólu masturbować, blizna jest coraz jaśniejsza.

to będzie 6,5 tygodnia po obrzezaniu w moim przypadku.

Stosowałem Contractubex głównie, dodatkowo jakaś zwykła oliwka dla dzieci do natłuszczania.
Czasami naklejałem na bliznę plaster sylikonowy.
Będę dalej stosował Contractubex, dodatkowo mam NO SCAR to tez sobie zużyje, ale generalnie blizna ładnie znika
A ile dni nosiłeś członka do góry?
 

Amek

Active member
Staram się ciagle nosić, ale ja dostałem uczulenie podczas pierwszych dni po zabiegu i wszystko bardzo mi napuchło, wiec mój przypadek jest inny, dlatego tez ten czas powrotu jest dłuższy
 

80051

Active member
Wszystko git jest, ja jestem równe 7 dni przed Toba i podobnie sie u mnie goiło, wczoraj szwy ściągałem,

 

Podobne tematy

Do góry