• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 dni po operacji plastyki napletka problem

Mark25

New member
Na tym etapie delikatnie odciągaj napletek. Nie wiem, co znaczy "do samego końca". Staraj się nie rozciągać rany na siłę, bo to może mieć wpływ na bliznę, która powstanie w miejscu cięcia.
Postępuj delikatnie i z rozwagą. Rana się goi, daj czas.
Czy będą z niego ludzie ? Czy poddać się całkowitemu obrzezaniu ? I dziś mija 30 dzien od zabiegu , pytanie kiedy to się zagoi do końca bo narzeczona i tak ze wytrwała kobieta to wiadomo 😁
 

nope

Well-known member
Zagoic sie w koncu zagoi ale jeszcze teoche czasu moze potrwać. Obawiam się że zostanie brzydka blizna ale mogę tylko gdybać.
 

AGv

Active member
Z tego co widać, jeżeli będziesz chciał całkowite, to będzie niskie, że wszystkimi możliwymi konsekwencjami -doznania etc.
Na twoim miejscu bym dał se spokój na rok, a tam...
 

Mark25

New member
Z tego co widać, jeżeli będziesz chciał całkowite, to będzie niskie, że wszystkimi możliwymi konsekwencjami -doznania etc.
Na twoim miejscu bym dał se spokój na rok, a tam...
Czy mieć jakiś powód do obaw ? Żołądź się bardzo pompuje przy wzwodzie i muszę delikatnie założyć samemu napletek i ściągnąć (tzn.pomoc mu w tym ) , i czuje lekki ucisk przy wzwodzie na ta żołądź ale mogę napletek normalnie założyć z powrotem przy wzwodzie , zdjęcie wzwód nie w pełni . Czy to spowodowane jest właśnie jeszcze tym otóż obrzękiem po tej operacji i tym ze tam się goi ? I czy to po zagojeniu ta twardsza skóra tam zrobi się (rozciągliwa bardziej ) ? Przepraszam ze tyle pytań ale kurde stres mnie normalnie z tym ogarnia bo już miesiąc minął a tu dalej się goi kurde. :/
 

Mark25

New member
Jak stwierdzisz ze sie chcesz obrzezax to tylko sprawdzony i dobry lekarz.
Witam wygląda to tak dziś jest dzień 39 po zabiegu i sytuacja jest taka że jak jest wzwód to gdy napletek zejdzie z żołędzi to czuje delikatny ucisk żołądź staje się napęczniała mocno , ale przy pomocy ręki mogę zakryć żołądź napletkiem z powrotem , tylko muszę z pod niej ten napletek wyciągnąć , martwi mnie ta oponka taka jest tylko z tej strony penisa co na fotce , jak to oceniacie poczekać aż się zagoi do końca i zrobić całkiem obrzezanie i się nie wkurwia… znów bo mam dość szczerze już tego :/ .
 

nope

Well-known member
Ehh jak widax 39 dzien i dalej aie goisz. Kapar cie szył jakiś bo puscil szew , spokojnie ranka sie zagoi w końcu tylko dbaj o higiene czy nie ma tam zadnego zakażenia. Ogólnie to jest tak ze mozesz mieć ciasną blizne(zmiękczy sie z czasem i rozciągnie. Poczekaj do calkowitego wygojenia jak sie zabliźni , poczekaj z tydzien dwa jak poprawy nie będzie to bedziesz sie martwic. Jak sie zdedydujesz na obrzezanie to idz tylko do sprawdzonego lekarza nawet jak bedziesz miec do niego 500km. Uwierz ze warto jak chcesz miec estetyvznie wykonaną robote i nie bawic sie w jakies poprawki albo martwic czy blizna brzydka. Powodzenia
 

Mark25

New member
Dzięki bardzo zakażenia nic nie ma bo higiena u mnie jest na najwyższym poziomie , to i tak już jest moim zdaniem lepiej niż było bo to jest już malutkie te zagojenie , i zrobię tak jak mówisz , jeszcze raz wielkie dzięki .
 

Wireman

Member
ja powiem jedno- jak się ciachać to do zera. Mi też lekarz mówił,że plastyka itp. Ale powiedziałem mu wprost: Nie chcę mieć problemów, maści, poprawek itd. To zabieg po którym trzeba się „pielęgnować”. Czasem 2tygodnie, czasem 2 miesiące. Jak zrobić to RAZ i zapomnieć. Smarować, spać na plecach itp. Ale zrobić to raz i zapomnieć.
Bez urazy dla wszystkich, którzy mają problem z stulejką, ale wiem co mówię. Męczyłynem się 15lat. Teraz po całkowitym mam luz.
 

Mark25

New member
ja powiem jedno- jak się ciachać to do zera. Mi też lekarz mówił,że plastyka itp. Ale powiedziałem mu wprost: Nie chcę mieć problemów, maści, poprawek itd. To zabieg po którym trzeba się „pielęgnować”. Czasem 2tygodnie, czasem 2 miesiące. Jak zrobić to RAZ i zapomnieć. Smarować, spać na plecach itp. Ale zrobić to raz i zapomnieć.
Bez urazy dla wszystkich, którzy mają problem z stulejką, ale wiem co mówię. Męczyłynem się 15lat. Teraz po całkowitym mam luz.
To się wyleczy i też robie całkowite co racja to racja , i u lekarza który się zna na rzeczy .
 

latek777

Active member
ja powiem jedno- jak się ciachać to do zera. Mi też lekarz mówił,że plastyka itp. Ale powiedziałem mu wprost: Nie chcę mieć problemów, maści, poprawek itd. To zabieg po którym trzeba się „pielęgnować”. Czasem 2tygodnie, czasem 2 miesiące. Jak zrobić to RAZ i zapomnieć. Smarować, spać na plecach itp. Ale zrobić to raz i zapomnieć.
Bez urazy dla wszystkich, którzy mają problem z stulejką, ale wiem co mówię. Męczyłynem się 15lat. Teraz po całkowitym mam luz.
100% racji kolego
 

nope

Well-known member
Jak sie zabliźniło to kup jakiś żel silikonowy lub na bazie cebuli na blizny, wcieraj kolistymi ruchami kilka razy dziennie do wyschnięcia i powinno pomóc. Jak sie nic nie zmieni na przestrzeni tygodni/miesiąca to wtedy bym sie martwił.
 

Mark25

New member
Jak sie zabliźniło to kup jakiś żel silikonowy lub na bazie cebuli na blizny, wcieraj kolistymi ruchami kilka razy dziennie do wyschnięcia i powinno pomóc. Jak sie nic nie zmieni na przestrzeni tygodni/miesiąca to wtedy bym sie martwił.
Czy to pomoże w uelastycznieniu tej skory ? Czy może lepsza będzie jakas maść sterydowa żeby to jeszcze jakos rozciągnąć ta skore ?
 

nope

Well-known member
Pomoże uealstycznić i rozciągnąć blizne tzn zblizyc ją do normalnej skóry. Nic pozatym. Na zdrowa skore nie zadziała. Ogolnie rozciaganie i leczenie blizn to proces dlugotrwały ale po miesiącu dwoch nie powinienes miec duzego dyskomfortu podczas wzwodu czy stosunku. W innym wypadku twierdze ze zabieg nieudany. Takie uroki plastyki.
 

Podobne tematy

Do góry