• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 tygodni po zabieg-pytania do specjalistów ;)

Witam wszystkich. 6 tygodni temu miałem zabieg- całkowite z usunięciem wędzidełka. Mam pytanie co do bliz bo nie wyglądają najlepiej. Wiem że trzeba czasu ale chce się upewnić że wszystko jest ok. od 2 tygodni smaruje żelem Contractubex według zaleceń lekarza. Dodam że zabiego przeprowadził dr.Fortuna z Ars Medica więc myśle że wszystko będzie ok.
Z góry dzięki za odpowiedzi. Fotki z telefonu ale myśle że coś widać ;)

www.imgur.com/vwPY1
www.imgur.com/xUSq6
www.imgur.com/o1xKU
www.imgur.com/HdSzd
www.imgur.com/kzNxs
www.imgur.com/FZC1U
 
Dzęki za odpowiedż. A czy ktoś jeszcze się wypowie co do wyglądu?? Mam jeszcze pytanie co do metody obrzezania. W czasie spoczynku muszę ściągnąć troche skóry żeby było widać blizny a podczas erekcji mam niewielką możliwość ruszaniem skóry. Czy to Low and Loose??
 

Pan_Ahmed

New member
grzesiek1981_krk napisał:
Dzęki za odpowiedż. A czy ktoś jeszcze się wypowie co do wyglądu?? Mam jeszcze pytanie co do metody obrzezania. W czasie spoczynku muszę ściągnąć troche skóry żeby było widać blizny a podczas erekcji mam niewielką możliwość ruszaniem skóry. Czy to Low and Loose??

Z tego co widzę na fotkach, wygląda to bardzo dobrze.
Znam się na typach obrzezania i moim zdaniem jest to typ "low & tight" (przy "low & tight" szwy też są delikatnie schowane pod skórą jeśli robi to wprawny lekarz!).
A tak z ciekawości - masz wędzidełko usunięte czy pozostawione?

Po zdjęciach ciężko jest określić typ, gdyż nie wiemy jak ruchomy masz napletek i czy jesteś w stanie naciągnąć go na żołądź choćby w niewielkim stopniu i bez użycia siły. Odpowiedz sobie na te pytania i określ typ:
--> jeśli podczas spoczynku skóra zasłania lekko żołądź, lub wyraźnie dotyka korony żołędzia i jest przy tym bardzo ruchoma zarówno w zwisie jak i we wzwodzie, oraz mocno się marszczy, to jest to "low & loose" (czyli tzw. obrzezanie częściowe/połowiczne).
--> jeżeli nie jesteś w stanie swobodnie naciągnąć napletka nawet częściowo na żołądź, gdyż jest on całkowicie odsłonięty nawet w stanie spoczynku, a skóra jest tylko odrobinkę pomarszczona i podczas wzwodu praktycznie nieruchoma to jest to "low & tight" (obrzezanie całkowite).

Jedno jest pewne, napewno Twoje obrzezanie jest typu "low" gdyż blizna umiejscowiona jest blisko żołędzia (rowka zażołędnego).
Natomiast czy jest to "+loose" czy "+tight" to musisz ocenić sam na podstawie mojego opisu ;)
 
Do Pan Ahmed.
Dziękuje za taką odpowiedz.
Wędzidełko usunięte. Podczas wzwodu mogę naciągnąć skórę na ok 1/3 główki.
W zwisie skóra dotyka korony a czasem jak zimno ;) to troszke nawet nachodzi na główkę.
Wnioskuje więc że jest to LOOSE.
 

mobi

New member
Wrócę do blizn i zgrubień. Widzę że kolega ma widoczne zgrubienia zwłaszcza po lewej stronie za żołędziem. Ja mam podobne zgrubienia tylko że pod spodem, bo miałem robione tylko wędzidełko. Mam pytanie do bardziej doświadczonych - czy jest szansa na to, że się te zgrubienia zmniejszą/zanikną? Jestem 4 tygodnie po i lekarz nie zalecił żadnych maści.
 

Podobne tematy

Do góry