• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 prawie 7 dni po plastyce

Kondzio1906

New member
Jestem po plastyce napletka i mam takie pytanie ponieważ mam pewien problem z napletkiem przy myciu ponieważ napletek sciągam tylko do momentu gdzie widac szwy i dalej nie ma mowy bo piecze i szczypie prze okrutnie więc smaruje w miejsce szwów i przemyje troche wodą i tyle.. ściągnac do samego końca nie ma szans jak narazie przed operacją nie miałem takiego problemu gdy mój penis nie stał sciągałem napletek bez problemu no może czasem z niewielkim bólem i sam lekaż stwierdził lekkie zwężenie napletka i zalecił właśnie plastyke matwie się troche że możę sie coś posklejac czy coś coś jak nię będe sciągał napletka do samego końca.. w sumie to już ból coraz mniejszy i rzadziej występuje co mnie troche podnosi na duchu lecz dalej czuje czasami lekki ból np, tak jak dzisiaj a dziwne bo np, wczoraj nic a nic mnie nie bolało. jak to u was wyglądało po zabiegach z tym napletem ?
 

guanik

New member
Nic sie nie boj tylko sciagaj do konca. Na pewno bedzie na poczatku bolalo i pieklo ale dasz rade. Jak nie bedziesz tego robil to Ci sie jeszcze bardziej zawezi i bedziesz mial dopiero problem. Mi lekarz zalecil po plastyce cwiczenia 4x10 juz od drugiego dnia (4 razy dziennie sciagac napletek po 10). Tez myslalem, ze sie nie da, odciagalem tylko do szwow i myslalem ze wystarczy. 3 dnia poszedlem na wizyte kontrolna bo w sumie niewiele pamietalem zalecen lekarza po samym zabiegu - strasznego stresa mialem. Kazal pokazac ptaka i od razu mnie opierdzielil, ze nie robie cwiczen. Jak mi sam pokazal jak to mam robic i sciagnal napletek do samego konca to myslalem, ze odlece. Ale sie dalo! Nie dygaj, zacisnij zeby i sciagaj skore do konca. Jak bedzie Ci troche krwawic to sie nie przejmuj, zdezynfekuj, zaloz jakis opatrunek i tyle. Tak ma byc. I rob cwiczenia bo sam pozniej bedziesz zalowal. Wiele chlopakow tego nie robi a pozniej maja pretensje, ze plastyka byla nieudana i musza powtarzac. Powodzenia i glowa do gory.
 

Kondzio1906

New member
Dzięki za rade ;) jestem właśnie po kąpieli no i zszedł cały umyłem no i tak jak mówiłeś troszke krwi sie pojawiło ale mnie to nie zmartwiło heh ;) skoro mały krwawi z miejsc szwów to dzisiaj go nie będe smarował wstrzymam się z tym do jutra albo do wieczora. Mi osobiście lekarz nie mówił o żadnych cwiczeniach no ale jak przed zabiegiem schodził napletek to po zabiegu tym bardziej chyba :)
 

Podobne tematy

Do góry