• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po zabiegu

skooba

New member
Jestem 6 dni po zabiegu, jak oceniacie? Goi się prawidłowo? Mam jakies zgrubienie z prawej strony i chyba dosc mocnego krwiatka na żółedziu... zejdzie to? No i te cholerne "ząbki" da rade je jakos wygładzić??

Zdj

 

Trolo

Well-known member
Ząbki wygładzą się po nawet roku. Krwiaki znikną zanim się całkiem zagoi. To zgrubienie to będzie pewnie większy krwiak i powinno się wszystko wchłonąć. Dobrze to wygląda.
 

skooba

New member
Ząbki wygładzą się po nawet roku. Krwiaki znikną zanim się całkiem zagoi. To zgrubienie to będzie pewnie większy krwiak i powinno się wszystko wchłonąć. Dobrze to wygląda.
No to zgrubienie chyba maleje powoli bo było większe dzien po zabiegu, dziwi mnie to ze blizna z przodu jest troche wypukła, a od strony wędzidełka zadnej opuchlizny ani ząbków
 

nope

Well-known member
Moim zdaniem wszystko git i potrzebujesz cierpliwosci. U mnie wszelkie zgrubienia i dziwne rzeczy zeszły dopiero po ponad miesiącu. Dopoki nie masz opony, krew nie leci ciurkiem nic się nie przejmuj
 

skooba

New member
3 tyg po, co sądzicie? Coś te szwy nie chcą wypaść, probowalem przeciąć niektóre i wyciąganac ale nie chcialy wyjsc jak probowalem wyciagnac.
I to jest low&tight czy takie mid&tight?

 

Ralek15

Member
3 tyg po, co sądzicie? Coś te szwy nie chcą wypaść, probowalem przeciąć niektóre i wyciąganac ale nie chcialy wyjsc jak probowalem wyciagnac.
I to jest low&tight czy takie mid&tight?

Trzy tygodnie że szwami to trochę długo, należało by po wyjmować. Mi żona po dwóch tygodniach nadcinala i po wyjmowała jak nie ma kto Ci tego zrobić to może udaj się na sor bo tak długo to wydaje mi się że nie może być.
 

nope

Well-known member
No mysle ze mozesz szwy ciachac. Sprawdzaj dokladnie gdzie skóra jest zrośnięta a gdzie nie choć po takim czasie powinno być wszystko git
 

skooba

New member
Szwów juz nie mam, przy mocnym wzwodzie ciągnie mi żołądź w dół i czuje jakby było ciasno.. jak to możliwe? Mialem wydłuzane wędzidełko i wygląda jak by go nawet nie było teraz, przed zabiegiem takiego czegos nawet nie mialem że ciągneło żołądź w dół. Odczuwam tez jak by mi się tam coś ruszało w środku, szwy czy coś, ale już nie mam żadnych, więc o co chodzi?
 

nope

Well-known member
Najlepiej jakbyś wstawił zdjęcie. Blizna sie jeszcze porozciąga itd to będzie dobrze
 

Podobne tematy

Do góry