6 dni po zabiegu

skooba

New member
Jestem 6 dni po zabiegu, jak oceniacie? Goi się prawidłowo? Mam jakies zgrubienie z prawej strony i chyba dosc mocnego krwiatka na żółedziu... zejdzie to? No i te cholerne "ząbki" da rade je jakos wygładzić??

Zdj

Trolo

Well-known member
Ząbki wygładzą się po nawet roku. Krwiaki znikną zanim się całkiem zagoi. To zgrubienie to będzie pewnie większy krwiak i powinno się wszystko wchłonąć. Dobrze to wygląda.

skooba

New member
Ząbki wygładzą się po nawet roku. Krwiaki znikną zanim się całkiem zagoi. To zgrubienie to będzie pewnie większy krwiak i powinno się wszystko wchłonąć. Dobrze to wygląda.
No to zgrubienie chyba maleje powoli bo było większe dzien po zabiegu, dziwi mnie to ze blizna z przodu jest troche wypukła, a od strony wędzidełka zadnej opuchlizny ani ząbków

nope

Active member
Moim zdaniem wszystko git i potrzebujesz cierpliwosci. U mnie wszelkie zgrubienia i dziwne rzeczy zeszły dopiero po ponad miesiącu. Dopoki nie masz opony, krew nie leci ciurkiem nic się nie przejmuj

Ralek15

Member
3 tyg po, co sądzicie? Coś te szwy nie chcą wypaść, probowalem przeciąć niektóre i wyciąganac ale nie chcialy wyjsc jak probowalem wyciagnac.
I to jest low&tight czy takie mid&tight?

Trzy tygodnie że szwami to trochę długo, należało by po wyjmować. Mi żona po dwóch tygodniach nadcinala i po wyjmowała jak nie ma kto Ci tego zrobić to może udaj się na sor bo tak długo to wydaje mi się że nie może być.

nope

Active member
No mysle ze mozesz szwy ciachac. Sprawdzaj dokladnie gdzie skóra jest zrośnięta a gdzie nie choć po takim czasie powinno być wszystko git

skooba

New member
Szwów juz nie mam, przy mocnym wzwodzie ciągnie mi żołądź w dół i czuje jakby było ciasno.. jak to możliwe? Mialem wydłuzane wędzidełko i wygląda jak by go nawet nie było teraz, przed zabiegiem takiego czegos nawet nie mialem że ciągneło żołądź w dół. Odczuwam tez jak by mi się tam coś ruszało w środku, szwy czy coś, ale już nie mam żadnych, więc o co chodzi?