• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po zabiegu stulejki

ktostamjest

New member
Witam, jestem już 5 dzień po zabiegu. Z tego co pamiętam lekarz zalecił mi naciąganie napletka dopiero po tygodniu co mnie niepokoi i myślę, że to może być zbyt długi okres czasu...czy nie powinienem już zacząć coś z tym robić? Ćwiczyć itp.

Ah no i lekarz powiedział, że mam stosować Detreomycynę....mam to stosować nie sciągając napletka?
 
Ostatnia edycja:

Tomasz1

New member
Moim zdaniem ćwiczenie powinno zaczynać się od 2-3 doby a nie po 7 dniach gdzie wszystko zaczyna się zabliźniać powoli :) podrzuć foty jak to u ciebie wygląda ale według mnie powinneś już powoli ćwiczyć nic na siłę powoli :) tyle ile się da
 

ktostamjest

New member
Ja jestem dość przewrażliwiony niestety, dziś próbowałem pod wieczór i nie dałem rady nawet lekko odsłonić żołędzia i bolało. Dlatego też boję się o to wszystko...czy jeśli tak zaczynam to jest ok?
 

Klaus1

New member
Jak czujesz bol to nic na sile nie ciagnij a bedzie wszystko ok. Z czasem zejdzie wiecej. A to, zeby cwiczyc po 2 dniach to troche chyba przegiecie
 

ktostamjest

New member
Po 2 dniach nic nie ćwiczyłem więc z tym jest ok. Wczoraj był ten 5 dzień to coś tam dopiero zacząłem...ledwo to idzie, ale mnie zaniepokoiło to 7 dni po zabiegu dlatego też stwierdziłem, że muszę zacząć coś robić z tym. Zdjęcie podrzucę jak uda mi się ściągnąć całość.

Na kontrolę powinienem iść do urologa czy może być lekarz rodzinny?
 
Ostatnia edycja:

ktostamjest

New member
Mam dwa miejsca gdzie skóra jest rozdzielona, nadal przecięta co szczypie dość...co z tym robić? No i tylko raz udało mi się całość naciągnąć jak penis był malutki...jeśli jest większy jest już problem i ból. Co robić? Muszę w końcu od środka przecież to przemyć :/ To już jednak 8 dzień po zabiegu...
 

ktostamjest

New member
Raczej ten ból, pomijając te rany, jest na żołędziu...po odsłonięciu staram się wylewać Rivanolum na żołądź i resztę, bo inaczej nawet nie daję rady...Czy te rany się zagoją? Bo wiadomo, że przy odsłanianiu żołędzia te rany rozszerzają się, a napletek ćwiczyć też muszę przecież.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bol na zoledziu to normalne. Jest nieprzyzwyczajony. Co znaczy ze rany sie otwieraja? Przeciez masz zszyta skore. Wstaw jakies zdjecia zebysmy mogli cokolwiek ocenic. Moim zdaniem napletek powinien byc zsuniety po plastyce wtedy grubosc penisa bedzie powstrzymywac go przed zaciesnianiem sie. Chyba najgorsze co moze być według mnie to nasuniety napletek po plastyce i nieruszany, wtedy zacisbie sie bardziej niz przed cieciem.
 

ktostamjest

New member
Tak te rany wyglądają:
Imgur
A no i według lekarza to był problem z wędzidełkiem, a nie z napletkiem choć napletek też ciął.
Dlatego też zapewne lekarz nie naciągnął i mówił, że żadne opatrunki itp nie są potrzebne.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry