• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem dzień po zabiegu stulejki.

Afek

New member
Witam, mam 17 lat i wczoraj o 10;00 miałem zabieg stulejki (według mnie była zaawansowana, ponieważ w ogóle nie dało się zobaczyć żołędzia i w zwodzie i spoczynku) trwał 30 min i robiłem go na NFZ.
Po zabiegu leżałem 2 godziny na sali, gdy oddałem pierwszy mocz pojawiło się pierwsze zdziwienie bo skóra jest wsadzona jakoś dziwnie do środka co trochę utrudnia oddanie moczu bo prawie żadnej dziury tam nie ma, ale jakoś leci.
Po tym zgłosiłem do pielęgniarki że oddałem mocz i zdjęła mi opatrunek w którym penis był do podbrzusza przyklejony, i powiedziała że nie potrzebuje go co również mnie zdziwiło.
Lekarz kazał smarować to jakąś maścią przeciwbakteryjną po oddawaniu moczu i codziennie go myć w wodzie. Problem polega na tym że nie mogę go zdjąć żeby posmarować, a po wierzchu chyba nie ma sensu a drugi jest taki że dziwnie
to wygląda i jeszcze nie widziałem zdjęcia żadnego na którym ktoś by tak miał że skóra jest wsadzona do środka, nie da się odkryć żołędzia i nie widać w ogóle szwów (poinformowano mnie że są rozpuszczalne).
A najlepsze jest to że lekarz zlecił wizytę za 1 do 2 miesięcy... Typowy NFZ żałuję że nie zapłaciłem za zabieg, tu mnie po prostu olano prawie nic mi nie powiedziano co mam robić. Dostałem też zalecenie żeby kupić ibuprom ale
mało on pomaga a tej nocy spałem 3 godziny co chwile się budziłem z bólem a potem zasnąć się nie dało.

Dołączam zdjęcie w spoczynku (w zwodzie nie pokaże bo boli):
https://imgur.com/QscXWZ1 - to zaczerwienienie boli mocno jak dotykam co dodatkowo utrudnia próbę ściągnięcia napletka :/
https://imgur.com/f5X95Fq - tutaj jest ta "skóra wsadzona do środka"

Z próby naciągnięcia go nie pokaże bo po prostu nie jest w stanie ani trochę wczoraj jeszcze się dało że widziałem chociaż minimalnie górę żołędzia ale dziś nie potrafię bo boli mocno.
Proszę o pomoc i powiedzieć czy wszystko jest okej jeśli ktoś ma doświadczenie z tym, lub coś wie na ten temat.
Pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Widocznie nie zapytałeś lekarza o pewne rzeczy jak się za to zabrać i co dokładnie robić bo sądziłeś że on Ci to powie, tak się nie stało co jest winą lekarza. W takim razie moja rada jest taka. Skoro lekarz kazał smarować maścią to pasuje żebyś to robił, musisz jakoś przetrwać i zsunąć napletek, bo mocz i jakaś krew jest idealną pożywką dla bakterii, a jakieś stany zapalne nie są Ci teraz tam potrzebne.
W nocy miałeś wzwody? Bardziej bym polecił ketonal na takie bóle.
Miałeś znieczulenie całkowite? Czy miejscowe? Rozmawiałeś z lekarzem na temat jak on to będzie operował? Może zrobił plastykę tylko. Po zabiegu moim zdaniem powinieneś nosić jednak go ku górze. Także zadanie na dziś zsunąć napletek i umyć tam i posmarować. Jak zsuniesz to możesz zrobić zdjęcie jak to jest zrobione. W razie pytań śmiało pisz.
 

Afek

New member
Widocznie nie zapytałeś lekarza o pewne rzeczy jak się za to zabrać i co dokładnie robić bo sądziłeś że on Ci to powie, tak się nie stało co jest winą lekarza. W takim razie moja rada jest taka. Skoro lekarz kazał smarować maścią to pasuje żebyś to robił, musisz jakoś przetrwać i zsunąć napletek, bo mocz i jakaś krew jest idealną pożywką dla bakterii, a jakieś stany zapalne nie są Ci teraz tam potrzebne.
W nocy miałeś wzwody? Bardziej bym polecił ketonal na takie bóle.
Miałeś znieczulenie całkowite? Czy miejscowe? Rozmawiałeś z lekarzem na temat jak on to będzie operował? Może zrobił plastykę tylko. Po zabiegu moim zdaniem powinieneś nosić jednak go ku górze. Także zadanie na dziś zsunąć napletek i umyć tam i posmarować. Jak zsuniesz to możesz zrobić zdjęcie jak to jest zrobione. W razie pytań śmiało pisz.

Miałem znieczulenie ogólne, a z tym zdjęciem napletka spróbuje dziś podczas mycia.
 

Trolo

Well-known member
Zimna woda obkurcza naczynia i działa nieznacznie przeciwbólowo wiec możesz polać penisa zimną wodą przez jakiś czas żeby dodatkowo się obkurczył.
 

Afek

New member
Zimna woda obkurcza naczynia i działa nieznacznie przeciwbólowo wiec możesz polać penisa zimną wodą przez jakiś czas żeby dodatkowo się obkurczył.

Nie wiem już sam... Nie potrafię tego zrobić ta skóra u wyjścia jest jakaś gruba i nie da się jej naciągnąć żeby żołądź się odkrył może po prostu poczekam parę dni. Ale na prawdę nie rozumiem po co ta skóra została wsadzona do środka dla mnie to jest totalnie bez sensu, tylko klinuje otwór to, i jak potem będę mógł normalnie ściągać napletek jak to będzie w środku? Plastyka to znaczy że co, czym to się różni od operacji stulejki, zresztą na karcie jest napisane coś że stulejka, nadmiar skóry i załupek. Wszystko by się zgadzało tylko że ja nie miałem żadnego załupka i raczej nie mam skoro nawet nie mogę napletka ściągnąć. Nie rozumiem już nic, myślałem że będę miał normalną operację jak wszyscy że żołądź będzie widoczny od razu a tu takie coś ;/
 

Podobne tematy

Do góry