• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po zabiegu obrzezania

nope

Well-known member
Rozlezienie warto skonsultowac z jakims lekarzem zeby dal kolejne zalecenia. Jak masz otwarta rane to noś dalej ten opatrunek
 

Trolo

Well-known member
Tak patrzę i to strasznie wolno się u Ciebie goi. Ciekawe co jest tego powodem. Te szwy to już raczej do wyciągnięcia po 3 tygodniach.
 

Sytri77

Member
@Trolo niestety nie wiem czym to jest spowodowane, na ten moment biorę antybiotyk ponieważ w jednym miejscu rozeszła się rana (tuż pod byłym wiezidelkiem) i nosze nadal opatrunki
 

Sytri77

Member
@Trolo a co do szwów to niektóre na tyle się rozpuściły ze nie mam jak ich wyciągnąć bo nie ma nawet jak chwycić nożyczkami i pęseta spróbuje dzisiaj wyjąc jedynie te dwa z boku które widać w ogóle się nie rozpuściły
 

Sytri77

Member
 

nope

Well-known member
Szczerze nie wiem jle sie bd goilo jeszcze. Ziarniną sie już wypełniło to mysle ze zaniedlugo juz sie blizna utworzy na tym.
 

Trolo

Well-known member
Dlaczego się długo goi nie wiem, może niedokładna higiena, może to kwestia indywidualna. Co do szwów no to właśnie tak jest, że jak się długo trzyma to wrastają i potem dupa. Ale to musisz mocniej przyciskać skórę wokoło szwa i powinno się udać wyciągnąć.
 

mati12

Well-known member
Ma prawo boleć widać na pierwszy rzut oka że jeszcze do końca nie jest wygojone przypadkiem nie szkodzisz sobie z wzwodami? Na wędzidełku najczęściej najdłużej się goi
 

Podobne tematy

Do góry