48H po zabiegu, Pomocy! Zdjęcia.

spitfire9

New member
Witam, we wtorek miałem wykonywany zabieg usunięcia stulejki ( obrzezanie ) lekarz kazał mi codziennie zmieniać opatrunek i moczyć penisa w naparze z rumianku.
Chciałbym spytać czy dobrze to wygląda ? Czy tak to powinno wyglądać ? Nie odczuwam większego bólu, trochę boli ale nie jest źle. Martwi mnie jednak ten widok na załączonych obrazkach... raczej nie wygląda to dobrze, estetycznie w mojej opinii, prosiłbym o pomoc.
Pozdrawiam

Zdjęcia - Pokazywarka.pl
 

Esham949

New member
Jak na dwa dni po zabiegu to wygląda to spoko. Estetyką jeszcze się nie przejmuj, wszystko będzie wyglądało inaczej po miesiącu ;)
 

spitfire9

New member
Dzięki Panowie, uspokoiliście mnie trochę :D
A mam takie pytanie... jak długo Wam zajął powrót do " normalności " że tak powiem? Tzn. normalna jazda samochodem, wychodzenie za znajomymi itp.
Bo już nie wytrzymuje cały dzień w tym domu -.-
 

Esham949

New member
U mnie trwało to jakieś 10 dni, tzn, po tygodniu już jeździłem samochodem w "dłuższe trasy", po 10 dniach już się najebałem ze znajomymi :D Mniej więcej po tygodniu możesz już robić to co zazwyczaj, ale i tak należy zachować szczególną ostrożność, dbać o dobro dydka w tych czynnościach ;)
 

lulek

New member
Ja 10 dnia wrocilem juz na silownie :D, ale z ostroznoscia oczywiscie :) gdzies z 2 tygodnie czulem sie jak kaleka...
Po 3 tyg powinienes byc w pelni zdrow,
Jestem aktualnie po 5 tygodniach, czuje ulge ze juz po wszystkim, jeszcze mam lekka oponke ale funkcjonuje normalne, zadnego dyskomfortu, zoladz przywyczail do latania w majtach :)
 
Podobne tematy

Do góry