• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dni po zabiegu całkowitego obrzezania.Zdjęcia

darekk

New member
Mam jeszcze pare pytań.Jutro mija tydzień
1.Po ilu dniach można zabrać pierwszy prysznic i czy podczas niego trzeba osłaniać penisa?
2.Po jakim czasie ta skóra jak i wędzidełko jest w miare zrośnięta?Chodzi mi o wzwody.Boję sie że coś pęknie.
3.Jak długo nosić opatrunek z betadinem czy jaoś tak ta maść się nazywa.
4.Nadwrażliwość.U mnie jest bardzo duża.Samo spryskanie rany i żołądzia piecze.Maść troche wysusza.Jak radzic sobie z tym?
 

Klaus1

New member
1. Myj sie naturalnie, z wyczuciem.
2. Nic nie peknie, zszywali cie tak, zeby wytrzymalo to niekontrolowane wzwody.
3. Nie mowili ci? Z tydzien.
4. Tego nie wiem.
 

darekk

New member
Kolejne 2 pytania.Panowie jak wygląda sprawa po obrzezaniu całkowitym z seksem oralnym?Gdy wysuszony żołądz jest mniej wrażliwy przyjemność z tzw lodzika jest minimalna?Druga sprawa to seks tradycyjny.Czy on radykalnie sie zmienia po owym zabiegu?Dzięki za odp
 

moraj

Member
Kolejne 2 pytania.Panowie jak wygląda sprawa po obrzezaniu całkowitym z seksem oralnym?Gdy wysuszony żołądz jest mniej wrażliwy przyjemność z tzw lodzika jest minimalna?Druga sprawa to seks tradycyjny.Czy on radykalnie sie zmienia po owym zabiegu?Dzięki za odp

witaj polecam Ci smarować penisa alantanem chyba ze masz inna maść natłuszczająca pożniej po zagojeniu sie rany stosuj cepan (na blizny) i bedziesz zadowolony z wygladu penisa jak również z każdego rodzaju zabaw erotycznych. U mnie tak naprawde calkowite wyleczenie bylo po 4 miesiacach. Wszystko będzie na + tylko cierpliwość. pozdrawiam
 

darekk

New member
Siema.Dzisiaj mija 15 dni od mojego zabiegu.Ogólnie jak narazie jestem zadowolony z gojenia się rany.Chciałem zapytać o wasze opinie.Zawsze jest jakieś ale..Martwi mnie jedna rzecz.Dzisiaj rano zauważyłem że jeden ze szwów rozszedł się albo po prostu wyleciał po 15 dniach.Niepokoję się tym zębem.Czy jest szansa go wygładzić?Chodzi o ostatnie 2 zdjęcia


Imgur: The most awesome images on the Internet
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
15 dni to ok jak na wypadniecie szwu. Narazie nie ma co się martwic tym "zębem" bo rownie dobrze moze to byc odgniecione od szwow ktore sciskaly skore i samo się wyrowna po paru dniach. Nie widze jakiegoś hardkoru. Ladnie nawet zszyte.
 

darekk

New member
Siema panowie.Mija miesiąc od mojego zabiegu.Chciałem zapytac o waszą opinię czy wszystko ok?.Właściwie mam 3 pytania.
1.Chodzi o szwy.Po miesiącu odpadła jedna.
2.Czy mogę sie już masturbować?
3.Jako że rana wygląda już w miarę ok chciałem zapytać o typ obrzezania i doznania z tego właśnie typu.

Dzięki z góry!
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Typ obrzezania to tight i cos pomiedzy high i low. Calkiem low to jest przyszytye przy grzybie wiec zero wewnetrzego naplera a cale high to jest jeszcze dalej niz u ciebie. Ja bym juz powyciagal te szwy. Bo niedlugo zrobi sie zapalenie wlasnie od nich. W koncu to cialo obce w skorze i skora zacznie na nie reagowac.
 

darekk

New member
Panowie mam problem.Jestem dokładni 1,5 miecha po zabigu.Zrezygnowałem z konsultacji z lekarzem ponieważ łupał jak głupi.Zabieg 1500zł.Wizyta przed zabiegiem 150zł.Tydzień po zabiegu pierwsza wizyta 150zł.Po 3 tyg kolejne 150zł.Po 3 tyg miałem pryskać jeszcze Octaniseptem. Penis jest jeszcze troche ciemny i jest oponka.Wczoraj wypadł mi ostatnie szwy.Mam pytania:
1.Jakie teraz powinienem podjąć kroki?Maść na blizny smarować tylko w lini szwów czy też okolice dawnego wędzidełka?Czy w ogóle stosować maść?Jeśli tak to jaką i czy jest bez recepty?
2.Jaka jest wasza opinia?Wszystko jest ok?
3.Chyba najważniejsze pytanie a właściwie problem.Podczas wzwodu nachodzi mi dość spora ilość skóry z moszny.Włosy łonowe są prawie w połowie penisa.

Imgur: The most awesome images on the Internet
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
ad. 1. jak już wszystko zagojone, to można albo cepan, produkt Polski, albo contratubex, ten ja "stosowałem"
ad. 2. wygląda spoko
więcej grzechów nie pamiętam
 

darekk

New member
3.Chyba najważniejsze pytanie a właściwie problem.Podczas wzwodu nachodzi mi dość spora ilość skóry z moszny.Włosy łonowe są prawie w połowie penisa.
 

stooley

New member
3.Chyba najważniejsze pytanie a właściwie problem.Podczas wzwodu nachodzi mi dość spora ilość skóry z moszny.Włosy łonowe są prawie w połowie penisa.

możliwe, że wyciął Ci trochę za dużo skóry czyli jest za bardzo "ciasne/tight".
Pamiętam, że na jednym anglojęzycznym forum jeden typ się o to żalił o to.
 

Podobne tematy

Do góry