• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 Dni po zabiegu obrzezania całkowitego.

5 dni temu miałem obrzezanie całkowite. Wszystko fajnie nic nie boli, tylko po samym zabiegu troszke na opatrunku krwi było, teraz nie ma śladu po krwi tylko jedynie na wacikach ktore mam razem ze szwami wokół zoledzia. I pytanie do was do oceny jak to wyglada ?. Mocze w wodzie z mydłem szarym oraz psikam octaniseptem Za 5 dni mam wizyte kontrolna
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Po co te waciki (gaza)? Jak one sie trzymaja, złapane szwami? 1 raz widze taki patent. Ciezko powiedzieć jak wyglada bo ta gaza zaslania miejsce szycia. Ogolnie nie widac jakiejs opuchlizny czy oponki wiec jest git
 
Po co te waciki (gaza)? Jak one sie trzymaja, złapane szwami? 1 raz widze taki patent. Ciezko powiedzieć jak wyglada bo ta gaza zaslania miejsce szycia. Ogolnie nie widac jakiejs opuchlizny czy oponki wiec jest git
Tez jak przegladalem inne posty to nikt takiego czegos nie miał, no ale widac jakos sie trzymaja. A wlasnie na trzonie penisa jest taka opuchlizna widzisz z lewej strony ale to raczej minie z czasem ?
 

anubis321

Member
musialbys pokazac bez tych wacikow o co chodzi bo tak patrzac to w sumie wyglada elegancko jak u mnie bo na fakcie mialem taka sama opuchlizne tylko z drugiej strony i zeszlo na luzie
 
No to narazie bez wacikow nie moge bo nie chce nic tam uszkodzic i poczekam az samo odpadnie razem ze szwami rozpuszczalnymi, ale co jak co to tam widac troche pod zoledziem. Miales takie cos ?
 

RoniCocko

New member
Tez nie mialem takich wacikow, a zwykly opatrunek lekarz kazal zdjac po jednej dobie (nie wiem czy to dobrze,bo pozniej zlapalem infekcję). U ciebie opuchlizna trzonu praktycznie niezauważalna, ja przez 10 dni mialem cycka jak gruszka.Wędzidełko zostawiłeś czy wyciete?
 
Tez nie mialem takich wacikow, a zwykly opatrunek lekarz kazal zdjac po jednej dobie (nie wiem czy to dobrze,bo pozniej zlapalem infekcję). U ciebie opuchlizna trzonu praktycznie niezauważalna, ja przez 10 dni mialem cycka jak gruszka.Wędzidełko zostawiłeś czy wyciete?
noo chyba raczej wedzidelko usuniete ale nie jestem pewny, tylko czy zejdzie to cos pod zoledziem ?
 

RoniCocko

New member
Mysle,ze dowiesz sie tego dopiero po paru tygodniach. To zgrubienie dookoła fujary to raczej lekka opuchlizna i szwy pod spodem. Tez takie mialem, z reszta nadal czuję taki pierscień blizn ze dwa centymetry pod żołędzią. Zaczynam powoli myslec,ze styl mojego obrzezania to jednak Low and loose.
 

Podobne tematy

Do góry