38 dni po plastyce napletka i wycięciu wędzidełka

Luk8585

New member
Witam serdecznie,
chciałbym aby ktoś obejrzał mój" sprzęt i powiedział mi czy wszystko jest ok. Załączam dwie fotografie. Jedna przedstawia jak było w 21 dniu i drugą zrobioną dosłownie przed chwilką, 38 dniu po zabiegu.
Pierścień nadal się utrzymuje, ale używam Contractubex'u i myślę, że jest lepiej. Mogę już dotykać całej powierzchni penisa bez problemu, ale okolice wyciętego wędzidełka są nadal bardziej wrażliwe na dotyk.
Chciałbym zapytać się czy to wszystko jakoś się unormuje i czy zniknie kiedyś to zwężenie po lewej stronie.

21 dni po zabiegu
imgur: the simple image sharer

38 dni po zabiegu
imgur: the simple image sharer

Więcej nie dam rady na razie ściągnąć, ale mam nadzieję, ze kiedyś mi się uda.
 

tymek

New member
Wszystko wygląda w porządku. Smaruj cały czas maścią. Jeżeli będziesz smarował to po lewej to myślę, że zniknie, mam tak samo tylko, że po prawej. High five eheh
 

fancom

New member
Wszystko wygląda ok. te zwężenie po lewej stronie powinno zniknąć tylko będzie potrzeba na czasu no i stosowanie maści ;)
 

szymon1

New member
Wyglda dobrze, pokarz od strony wedzidla. Smarujesz jeszcze Contratubexem, jak dlugo stosowales masc? Rozumiem ze cie nic nie boili nie piecze.
 

Luk8585

New member
Smarowanie Contractubexem przerwałem zaraz po tym jak dostałem jakiegoś uczulenia i stosowałem go raptem jakiś miesiąc. Potem już nie wracałem do żadnego żelu ani maści i samo mi się wszystko rozluźniło. Nic mnie nie boli, nie szczypie, nie piecze, tylko jest zaczerwieniony. Po jakiejś godzinie wysztko wraca do normy.
Wędzidełko wygląda tak:
imgur: the simple image sharer
 

fancom

New member
No co tu dużo mówić bardzo dobrze to wygląda :) i jeżeli już nie czujesz żadnego dyskomfortu i dostawałeś uczulenia to faktycznie nie ma sensu stosować żadnych maści, żelów itp.
A tym zaczerwienieniem to się nie przejmuj jeżeli Cię nie boli, nie swędzi to nic z tym nie rób.
 

szymon1

New member
Samo zaczerwienienie to nic nadzwyczajnego, wiadomo ze podczas wpsolzycia dochodzi do malych otarc i w ogole do penisa napywa duzo krwi wiec to normalne. A ten Contratubez to spowodowal u ciebie jakies podraznienia ranki, musiales to jakos leczyc? czy czules pieczenie po tym?
 
Do góry
TOPlist