• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tygodnie po zabiegu, pytania

DKDK

New member
Hej, jestem dziś równo 3 tygodnie po zabiegu ogólnie całość moim zdaniem wyglada spoko i fajnie się goi. Wziąłem obrzezanie częściowe, miałem dosyc mocna stulejke i napletek sklejony miejscami z zoledziem co się jeszcze goi w jednym miejscu ale jest to końcówka. Jedynie intrygują mnie 3 rzeczy:
1. Ta czarna kropka na wędzidełku, wypadku stantad szwy ale jakoś dziwnie to dla mnie wyglada, co to może być? Szwy mogły tam zostać?
Hej, jestem dziś równo 3 tygodnie po zabiegu ogólnie całość moim zdaniem wyglada spoko i fajnie się goi. Wziąłem obrzezanie częściowe, miałem dosyc mocna stulejke i napletek sklejony miejscami z zoledziem co się jeszcze goi w jednym miejscu ale jest to końcówka. Jedynie intrygują mnie 3 rzeczy:
1. Ta czarna kropka na wędzidełku, wypadku stantad szwy ale jakoś dziwnie to dla mnie wyglada, co to może być? Szwy mogły tam zostać?
2. Opuchlizna po lewej stronie, zmalała od zabiegu ale wziąć wydaje mi się ze utrzymuje się stosunkowo duza zwłaszcza ze już praktycznie wszędzie opuchlizna zeszła. Jest tam jeden szew czy to możliwe ze on jeszcze blokuje jakoś „spływ” tego wszystkiego?
3. Pod napletkiem nie wiem jak nazwać te miejsce, mam takie dziwne białe coś nie boli jak dotykam ale jednak lekko niepokoi plus kryje się tam w głębinach jeszcze jeden szew którego nitka lekko stamtąd wystaje.
Co uważacie?
 

dandoo

Active member
odp na pyt 1. zeschnięta krew - zostaw zejdzie samo z czasem też tak miałem. co do opuchlizny wszystko zależy od osoby jak szybko schodzi jedni robią opatrunki i penis do góry drudzy napletek dają na żołędź, ale chyba u Ciebie nie ma za bardzo co jak u mnie, a też niby miałem częściowe. spróbuj robić opatrunek i penis do góry i przylep do brzucha i obserwuj czy się zmniejsza jak nie to zapytaj urologa
 

Podobne tematy

Do góry