• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tygodnie po obrzezaniu częściowym oraz usunięciu wędzidełka Blizny, nadmiar skóry

MKD

Active member
Kiedy ja szedlem na ciecie w miedzy czasie pomiedzy wizytami i oczekiwaniem na termin zabiegu czytalem tematy na forum.

malo kto byl zadowolony z czesciowego, malo ktoremu lekarzowi to wyszlo wiec zdecydowalem sie na calkowite.

trafilem tez na informacje ze ciecie low to rowniez ryzyko.

teraz jest inaczej niz rok temu. Czesciej sie o tym pisze. Wtedy to znalazlem zaledwie kilka postow
 

Rad70

New member
Nie chciałem za wcześnie pisać tylko czekałem z nadzieją na efekty po czasie.
Niestety szału nie ma tzn jak pisałem lekarz na bank zostawił za dużo napletka u góry bądź wyciął za dużo przy wędzidełku.

Blizny trochę się zmniejszyły ale po wzwodzie przy Lini szycia robi się jakby obrzęk limfatyczny albo coś takiego i wtedy zwiększa się widoczność koronki czyli tego szycie.
Tutaj wydaje mi się że jest za ciasno zszyte.

Najgorsze że bardzo ciężko jest nałożyć prezerwatywę bo podczas wzwodu napletek jest zaraz za żołędziem i nakładanie prezerwatywy powoduje ból i ledwo co da się nałożyć jakby była za ciasna

A mega Najgorsze że podczas seksu czuje ból w miejscu zszycia jakby wszystko miało pęknąć
Mam wrażenie że to poprzez ciasne szycie
 

Rad70

New member
Jeszcze poczekam ale jeśli ból za miesiąc albo dwa nie będzie mniejszy to chyba będę pisać skargę albo oczekiwać poprawki za minimum kwoty.
Ponieważ bez prezerwatywy seks jest serio bolesny nie ma szans na wprowadzenie całego członka bo jest za duży opór i efekt ciągnięcia
Z prezerwatywa jest lepiej ale i tak boli.
 

Rad70

New member
Jeszcze poczekam ale jeśli ból za miesiąc albo dwa nie będzie mniejszy to chyba będę pisać skargę albo oczekiwać poprawki za minimum kwoty.
Ponieważ bez prezerwatywy seks jest serio bolesny nie ma szans na wprowadzenie całego członka bo jest za duży opór i efekt ciągnięcia
Z prezerwatywa jest lepiej ale i tak boli
Kiedy ja szedlem na ciecie w miedzy czasie pomiedzy wizytami i oczekiwaniem na termin zabiegu czytalem tematy na forum.

malo kto byl zadowolony z czesciowego, malo ktoremu lekarzowi to wyszlo wiec zdecydowalem sie na calkowite.

trafilem tez na informacje ze ciecie low to rowniez ryzyko.

teraz jest inaczej niz rok temu. Czesciej sie o tym pisze. Wtedy to znalazlem zaledwie kilka postow
Również na częściowe drugi raz bym się nie zdecydował mimo że znalazłem trochę tematów o dobrych opiniach
Z tym że lekarz był tak pewien jakby była to pestka, wgl nie wspomniał o konsekwencjiach itd tylko jakby dla niego to bez różnicy bo wszystko potrafi, serio
 

mati12

Well-known member
Miałeś zabieg 13 styczeń Dziwisz się że seks jest bolesny po prostu za szybko to wszystko potrzebuje czasu by się zregenerować to czemu się dziwisz że boli i puchnie w miejscu szwów
 

latek777

Active member
też odradzam robienie obrzezania częściowego, u mnie linia szycia wygląda ok, ale i tak z jednej strony boli nie wiem od czego, mam wrażenie, ze jest trochę za ciasno, niby daje radę w boju, ale zadowolony nie jestem
 

Rad70

New member
Miałeś zabieg 13 styczeń Dziwisz się że seks jest bolesny po prostu za szybko to wszystko potrzebuje czasu by się zregenerować to czemu się dziwisz że boli i puchnie w miejscu szwów
Jasne tutaj masz dużo racji natomiast seks po 5-6 tygodniach nie jest za wczesny jeśli blizny są zasklepione itd.
- napisałeś "że seks jest bolesny po prostu za szybko"
Jeśli zabieg jest dobrze wykonany, jest dobrze zszyte, nie ma zakażeń bakteryjnych to po takim czasie etap golenia jest w takim miejscu, że dyskomfort może być natomiast nie az tak duży ból.
Chodzi o to, że częściowe jest trudniejsze i lepiej się zastanowić i szukać i jeszcze raz szukać specjalisty, czasami warto dołożyć 700zl i iść do plastyka który wykonuje też takie zabiegi.
Bo potem trzeba drugi raz się kroić bo powstają zrosty po złym szyciu, odstajace fragmenty skóry- kieszonki itd
Trzeba się trudzić masowac blizny, masci, żele itd.
A gdy szycie jest odpowiednie to jest dużo mniej problemu. Byłem już szyty więcej razy i widziałem, że można to zrobić dobrze.
Także to temat dla "następnych" którzy syoja przed wyborem.
I albo lepiej zdecydować się od razu na całość albo przestudiować temat bardzo szczegółowo z doklssna ocena jsk długie jest wedzidelko, którego napletka jest więcej żeby wiedzieć co i ile wyciąć.
 

mati12

Well-known member
Pięć ,sześć tygodni to stosunkowo też niewiele dla jednego to będzie problem dla drugiego nie zależy jaki organizm przynajmiej pół roku rana się przebudowuje tam w środku a zewnątrz rok i dłużej
 

nope

Well-known member
Moim zdaniem po takim czasie seks nie powinien być "bolesny" aż tak bardzo że uniemożliwa to współżycie. Dopuszczam tylko dyskomfort w niektorych akcjach i ewentualnie bóle po "akcji"
 

Podobne tematy

Do góry