• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tygodnie po częściowym, niepokoje

randomguy66

New member
Cześć wam.
Początkowo nie miałem zamiaru zakładać takiego tematu , ale z związku z tym że mam pewne obawy i niepokoje jednak skłoniłem się do założenia takiego tematu.
Jestem dokładnie 23 dni po zabiegu obrzezania częściowego(mogę nałożyć napletek normalnie nakrywa praktycznie całą żołądź) wydaje mi się że to styl low and loose ale nie jestem pewny może być to też high and loose w sumie bo jak odsunę ten napletek w dół to trochę tego jest ale mniejsza, może wy rozwiejecie wątpliwości ;) .
Ogólnie jakoś 6 dni temu wypadły mi już wszystkie szwy rozpuszczalne jakoś ich tam nie moczyłem wgl penisa w rumianku zacznijmy od tego ani nic.
Psikałem tylko octeniseptem i myłem pod prysznicem + mydło naturalne.
Do pewnego czasu wydawało mi się że jest wszystko super aczkolwiek aktualnie trochę nabieram niepokoju.
Wstawiam zdjęcia abyście ocenili jak to wygląda.



Ogólnie to tak są małe ząbki jak widać po szyciu mam zamiar kupić polecany na tym forum contractubex i smarować wydaje mi się że u mnie to jest małe i to zejdzie ale możecie mi podpowiedzieć czy zrąbany zabieg czy okej.
Ogólnie niepokoi mnie zdjęcie numer 4 gdy naciągam napletek w dół tak maksymalnie praktycznie może nawet nie maksymalnie bo widząc to do góry to widok mnie przeraża , to się źle zrosło czy o co chodzi?
Jakby z boku jest okej tylko tutaj z przodu jest takie jakby to odklejone od żołędzi nie wiem czy to jakoś ulegnie poprawie, mam się martwić?

Dodam że przy wzwodzie jest tak jakby że ten napletek wewnętrzny się tak jakby wywija że jest taki cieniutki jakby bardzo i ta skóra tak nie bardzo chcę iść w dół nie naciągnę go tak jak w spoczynku aczkolwiek jakoś lepiej wygląda podczas wzwodu nawet te ząbki są jakoś mniej widoczne.

Proszę o ocenę trochę mnie to niepokoi czy wszystko jest okej ?
 

zane77

Active member
Zrosło się spoko. Od strony wędzidełka jak by krótko, ale nie wiadomo jak we wzwodzie, bo to jest kluczowe.
 

mati12

Well-known member
Wygląda ok nos no góry możesz też smarować skórę żelem Altacet zielony na stłuczenia tylko sama skórę jak główka jest zakryta żeby nie miało styczności z miejscem szycia i napletkiem wewnetrznym
 

randomguy66

New member
Jak będzie okazja to wstawię zdjęcia w zwodzie.
Ogólnie to nurtuje mnie jedna rzecz tam gdzie wstawiłem zdjęcia z wędzidełka ( miałem niebieskie szwy) widać takie coś jakby nie wiem szew się nie do końca rozpuścił i jego kawałek został , czekać coś przy tym majstrować?
 
Do góry