• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tyg po zabiegu dziwna narośl

Tomasz1

New member
Witam jestem dziś 3 tydzień po zabiegu i od paru dni wyczaiłem dziwną narośl coś w rodzaju blizny lub ciężko powiedzieć co to jest napewno jest czerwone i boli :D jak się naciska trochę mnie to niepokoi gdyż tworzy mi lekki ucisk podczas zwodu.
Drugi problem to opuchlizna lub może tak zwana oponka cieżko mi stwierdzić jest to trochę twarde i dalej nie schodzi a smaruje cały czas liotonem 1000

Foto : - Album on Imgur
 

Makintosz

Member
Fakt, dość ciekawie to wygląda. Na pewno nie należy tego dotykać. Ja bym zaczekał kilka dni, jeśli będzie się to powiększać lub coraz bardziej boleć to do lekarza.
 

Tomasz1

New member
powiem tak to ani nie rośnie ani nie zmniejsza może to blizna albo zrost
dziś zrobie lepsze foto :) pokaże jak to w całości wygląda
 

Tomasz1

New member
podrzucam foto :) słabej jakości i nie wyraźne ale widać jak to mniej więcej wygląda niestety mój lekarz prowadzący jest na urlopie do końca lipca wiec muszę poczekać czy tego chce czy nie :(

- Album on Imgur

proszę o jakieś opinie co do tego
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie wiesz ze nie robi sie zabiegów zaraz przed urlopem lekarza? Jak na moje oko to rana lekko sie otworzyla i wylazlo miecho na zewnatrz. Tak to przynajmniej wyglada na tych fotach co zapodales. Troche też spuchlo w tym miejscu.
 

Tomasz1

New member
a nie jest to jakieś blizna lub coś tego podobne fakt że o jest dziwne i czerwone jak psikam optiseptem to trochę szczypie i trochę boli to jak uciskam ale żyć się da :) , jeśli to jakiś kawał mięcha to co można z tym zrobić ? lekarz to usunie ? czy tak mi zostanie , wiesz ja w poniedziałek będę miecha po zabiegu więc wiesz kto mógł przewidzieć że znów będą takie ekscesy , trochę się martwie ale myślę że chyba to nie zagraża niczym ?
 

Tomasz1

New member
czyli co wyciąć ten kawałek tej narośli czy mięcha i zaszyć tak bo to jest zrośnięte po prostu sobie coś wyszło i się zagoiło tak jak widać
 

Podobne tematy

Do góry