• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 problemy z narządami ...

problemymam

New member
Witam

założyłem konto by otrzymać pomoc w moich aż 3 problemach
a do konkretu chodzi o to że mam
-krzywy w dół
-stulejka
-szybki wytrysk

mam 15 lat i mój penis podczas wzwodu ma 17 cm ale : jest krzywy w dół (czy da się to jakoś samemu wyprostować?) mam stulejkę (podczas spoczynku nie mogę naciągnąć skórki nie więcej jak na 1/4 żołędzia (dalej boli)) i podczas masturbacji wytrysk następuje średnio po 1 minucie i 30 sekundach...

poproszę o poważne odpowiedzi
i czy można to jakoś samemu ponaprawiać :p?
 

Pan_Ahmed

New member
problemymam napisał:
-krzywy w dół
>>> rozwiązanie: zabieg prostowania penisa (tzw. krzywizny prącia).
problemymam napisał:
-stulejka
-szybki wytrysk
>>> rozwiązanie: obrzezanie, najlepiej tzw. stylem niskim-ciasnym, bądź wysokim-ciasnym.
Obrzezanie nie dość, że uwolni Cię od stulejki, to dodatkowo sprawi, że Twój żołądź, oraz skóra "zahartują" się i będą mniej wrażliwe na dotyk. Od siebie z tych "radykalnych" stylów polecam styl niski-ciasny (low+tight), który polega na usunięciu większości napletka wewnętrznego. To poskutkuje tym, że ze "sprintera" z czasem zrobi się "maratończyk" (potwierdzają to autentyczne badania na obrzezanych Turkach i Amerykanach, mogę nawet sypnąć linkami jeśli uda mi się to kolejny raz odszukać). ;)
 

Trolo

Well-known member
Najlepiej od razu całość zrobić i po kłopocie, tylko wybierz się do dobrego specjalisty polecanego na forum !
 

Krzys1

New member
flight001 napisał:
co do tego, to nie radze sie spieszyc! Niestety do tej pory nie widzialem tu ładnych wynikow po zabiegu, raczej przeciwnie!!!
Potwierdzam. Sam też mam problem z dużym łukiem w dół (a do tego stulejka całkowita) i też chciałbym mieć prostego. Jednak jak zobaczyłem jak lekarz jednemu z naszych forumowiczów "złamał" penisa to BROŃ BOŻE. Wolę mieć takiego jakiego mam niż takiego złamanego. Niestety nie zaprezentuję zdjęcia (przeszukaj tematy z hasłem "zakrzywienie w dół" - gdzieś tam jest zdjęcie). Naprawdę przykro patrzeć było na efekt i szkoda chłopaka. Także z zabiegiem prostowania trzeba naprawdę w dobre ręce trafić. Nie wspominając o tym, że kupę kasy na to. Bo z tego co czytałem, nie jest to zabieg refundowany. Tylko poważne skrzywienia które wręcz uniemożliwiają stosunek są brane pod uwagę (ktoś to na forum ładnie znalazł i opisał formalnie)

Problem stulejki rozwiążesz z pomocą chirurga, a przedwczesny wytrysk - samo się wypracuje ;)
Życzę powodzenia.
 
Do góry