• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 problemy w jednym!

Oizdar

New member
Witam, mam dość spory problem. A więc zacznijmy tak, czyli co według mnie zasługuje na największą uwagę (dlatego też piszę to w tym dziale), jestem na sto procent pewny, że mam zbyt krótkie wędzidełko oto zdjęcia w spoczynku i w wzwodzie (wszystkie z naciągniętym napletkiem):
Imgur: The most awesome images on the Internet

Tutaj zdjęcie bez naciągniętego napletka:
Imgur: The most awesome images on the Internet

I teraz tak czemu trzy problemy w jednym, miałem stulejkę, ale nie byłem zbyt doświadczony i spróbowałem ściągnąć napletek w dół, ale to co powstało mnie nie zadowoliło, chodzi tu o drugie zdjęcie. Kolejnym problemem jest skrzywienie członka w lewo. I moim głównym pytaniem jest czy jeśli zoperuje tylko wędzidełko to członek będzie wyglądać jak inne czyli nie będzie miał tego dziwnego kółka na około? Jeśli ktoś się zna proszę by się wypowiedział, nie mam jeszcze umówionej wizyty u urologa, ale taką planuje. I pytanie dodatkowe czy jeśli tak było, że są potrzebne trzy operacje (prostowanie członka, obrzezanie i wydłużanie wędzidełka) to da się je wykonać w jednym zabiegu?
 

jarek89

Moderator
Wędzidełko przykrótkie, ale dramatu nie ma. I tak daleko odciągasz napletek. Możesz zoperować, żeby uniknąć naderwania przy ostrzejszych zabawach. Wtedy powinien zniknąć pierścień zwężający.
Skrzywienie nie nadaje się do operacji, jest w granicach normy. Nie ma prostych penisów. Jeden jest zakrzywiony do góry, drugi w dół, a inny w bok. Skrzywienie do 30-35 st. to norma. Taka jest budowa człowieka i tyle. Sprawdzałeś sprzęt w bojach, żeby ocenić, czy stosunek sprawia Tobie ból z takim skrzywieniem?
 

oxis

Member
@ Oizdar
Patrząc na fotki, które udostępniłeś, dziwię się, że widzisz coś niepokojącego w swoim penisie. Na Twoim miejscu nie zdecydowałbym się chyba na żadną interwencję w tak ładny sprzęt. Wydłużanie wędzidełka też może być ryzykowne, bo przecież trzeba je przeciąć najpierw. Niektórzy uważają , że to męski punkt G i ingerencja chirurgiczna może, choć nie musi, zmniejszyć przyjemność seksualną.
Wydłużenie wędzidełka jest wskazane wtedy, gdy powoduje ból podczas seksu.
 
Do góry