• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 lata po zabiegu

nope

Well-known member
Tez czytalem o tym duzo , przewertowałem forum i wywnioskowałem że niektorzy lekarze na sile idą na prostote czyli ciecie blisko zoledzi i wmawiają że inaczej sie nie da :) sam jak bylem u lekarza poczatkowo chcial mi zrobic low tight bo stwierdzil ze sie inaczej nie da. Była walka prośby i odziwo dalo sie zrobic ciecie 2.5cm od zoledzia. Mozna podpiąć pod ciecie high albo medium. Nie wiem co u cb bylo ale jezeli tylko stulejka to cos watpie ze nie mozna bylo zrobic h&t. Trudno czasu nie cofniesz. Dlatego trąbie na forum zeby badac lekarzy i sprawdzac najlepiej jak wyglada jego robota po i nie isc w ciemno. Slyszalem ze nawilzenie zoledzia troche pomaga. Mozesz wyprobowac smarowac go np maslem shea. Moze sie cos polepszy. Probuj nie strzelba. Proces keratynizacji po 3 latach wydaje mi sie ze juz nie postępuje dalej. Mysle ze gorzej nie będzie.
 

Barry

New member
Nie bylem obeznany w temacie , a musialem sie w koncu pozbyc problemu , mowilem ze chce h&t bo nie chcialem odnowieale lekarz stwierdzil inaczej , klocic nie mialem sie zamiaru , lekarz liczyl ze zostanie czesc napletka i bedzie czesciowo zakrywal zoladz tak sie nie stalo.
 

Barry

New member
Wiesz co mozesz miec racje bo mialem krotkie wedzidelko a sama stulejka byla u ujscia , pamietam ze jak na sile sciagalem napletek to zwezenie bylo daleko za zoledzia cchyba masz racje ze poszedl na latwizne..
 

nope

Well-known member
Zwężenie jest lrzewaznie zawsze w miejscu gdzie sie laczy wewn napletek z zewnetrznym i to ZEWNĘTRZNY napletek jest zwężony z reguły i to on jest to wycięcia przeważnie.
 

Podobne tematy

Do góry