• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 lata po zabiegu

Barry

New member
Jestem 3 lata po zabiegu, low and tight , zauwazylem ze wrazliwosc na bodzce spada coraz bardziej , czy to sie zatrzyma , bo aktualnie moglbym sie nawet mocno skaleczyc i niewiele bym poczul.
 

nope

Well-known member
Ciecie mam przy zoledzi , ogolnie bardzo spadla.
Miales jakis wybor czy to ze wzgledow zdrowornych takie radykalne obrzezanie? Ciezko cos powiedziec o tej wrazliwosci madrowal nie bede ale wydaje mi sie ze juz przez te 3 lata wystarczająco spadła i raczej gorzej nie będzie ale tylko gdybam xd. Troche dziwne bo powiem ci szczerze ze ja jestem bardziej teraz wrażliwy niż 2 miesiące temu na jakąkolwiek stymulacje. Tak owszem zoladz jest nieczuly w spoczynku i na jakies nie podniecające bodźce. Dlatego bede wpajal kazdemu tu z forum zeby nie robili radykalnego low tight jak nie muszą...
 

nope

Well-known member
*wrazliwy bardziej teraz niż 2 miesiące po zabiegu. A wybija jakiś 8-9 miesiąc. Pisze z tele i nie moge edytowac postu
 

nope

Well-known member
Lipa. Na pewno juz nic z tym nie zrobisz no bo... sie nie da. Ale jak dochodzisz to sie jakoś tym nie martw może. A ogólnie jakiekolwiek problemy zdrowotne mozesz wykluczyc ktore moga miec na to wplyw?
 

nope

Well-known member
Nie jestem obeznany w tym temacie ale ostatnio czytalem watek o kims kto mial tego typu problemy a potem powiedzial ze łyka szereg roznych tabletek na jakieś schorzenia.
 

MKD

Active member
Zoladz , bo wewnetrznej czesci napletka nie mam , taka byla stulejka ze to bylo jedyne mozliwe obrzezanie , zaraz po zabiegu byla bardzo wrazliwa , aktualnie czuje coraz mniej.

taka czyli jaka? Ja mialem zaawansowana stulejke i dalo sie zrobic high. Nawet staplera nie dalo sie uzyc
 

Barry

New member
Nie bylem obeznany w temacie , a musialem sie w koncu pozbyc problemu , mowilem ze chce h&t bo nie chcialem odnowienia ale lekarz stwierdzil inaczej , klocic nie mialem sie zamiaru , lekarz liczyl ze zostanie czesc napletka i bedzie czesciowo zakrywal zoladz tak sie nie stalo.
 

Podobne tematy

Do góry