• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 godziny po zabiegu

dawidmiami

New member
Witam, jestem około 3 godziny po zabiegu wędzidełka. Sprawa wygląda następująco: lekarz kazał mi czekać do wieczora ze zdjęciem opatrunku, ale mimo wszystko teraz chciałem zobaczyć jak to wygląda, i jest nie takie jak się spodziewałem, po pierwsze lekarz rozcinając i wydłużając nie użył szwów tylko "lasera" że jest czarna kropka, a po drugie widnieje na penisie taki "dzyndzelek" kawałek skóry, co mnie strasznie denerwuje, pomyślałem że znieczulenie jeszcze troche działa i chciałem to sam nożyczkami usunąć ale rozciąłem lekko i zaczęła lecieć krew to tego nie ruszam, mimo wszystko nie wyobrażam sobie z tym żyć i chce to usunąć, czyli trzeba iść na druga operację? dzięki za odp, pzdr
 

Łukasz867

New member
Człowieku, nie ma to jak NOŻYCZKAMI ucinać cokolwiek. Wysterylizowałeś je przynajmniej?
Zapodaj fotke jak to wygląda, bo po opisie ciężko stwierdzić.
 

bezczel

New member
Chyba wiem o co ci chodzi. Czy mówisz o takim jakby bąbelku wypełnionym krwią? Jeżeli tak to wchłonie się sam i nie pozostanie śladu.
 

dawidmiami

New member
nie chodzi o bombelki, szkoda że wykasowałem foty z komputera, poprostu kawałek tego wędzidełka zwisa na żołędziu bo wiesz jak się go tnie na pół to ta część zostaje na żołędziu a druga połowa tam na dole i ta przy żołędziu właśnie tak zwisa głupio, no trudno, kiedyś pójdę prywatnie i mi to ktoś wytnie;)
 

mlody17

New member
dawidmiami heeh tez takie cos mam,ma to moze ze 2-3 mm wielkosci,a w czym Ci to przeszkadza>? bo mi w niczym
 

bezczel

New member
Aaaaa to ja też to mam. Stary tu niektórzy naprawdę większe problemy mają. Ostatnio odwiedziłem stronę dr Perdzyńskiego i wskoczyłem na podstronę "prezentacje metod chirurgicznych" i jak zobaczyłem jakie problemy mają faceci to doznałem szoku i się zacząłem zastanawiać czym ja się w ogóle przejmowałem? Tu się ludzie rozwodzą i zastanawiają czy tak czy siak, krócej, dłużej, ładniej, brzydziej, a tu się okazuje że są tacy faceci co się zastanawiają czy w ogóle będą mieli czym?! Przykre to... :(
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry