• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 doby po zabiegu - krwawienie

Krzychu2020

New member
Witam wszystkich,

Po wielu latach zdecydowalem sie na zabieg. Dzis w 3 dobe, zauwazylem krwawienie na opatrunku, nie jakieś mega obfite jednak wcześniej go nie bylo. Jest sie czym przejmować ? Jutro mam wizytę kontrolna jednak niepokój teraz ogromny.
 

Krzychu2020

New member
Witam was ponownie zabieg w moim przypadku to bylo pelno obrzezanie, po 6 godzinach w pracy poszedlem zmienic opatrunek i zauwazylem ze opuchlizna sie zaczela powiekszac, praca siedzaca moze miec na to wplyw ? W domu sporo chodzilem i lezalem, w pracy jednak pozycja jest gorsza przy komputerze. Czy ta pozycja moze miec na to wpływ ? Jezeli tak, jak moge temu pomoc ?
 

mati12

Well-known member
Ja mam pracę pół na pół trochę przy biurku trochę na nogach ciężko stwierdzić czy ma to wpływ trzymasz uniesionego do góry? Zapytaj lekarza czy możesz używać żelu Altacet taki zielony smarujesz sama skórę unikając kontaktu ze szwami mi pomogło
 

Krzychu2020

New member
Powiem tak, w pracy znow obrzek sie pojawil. Juz leze prawie na tym krzesle zmieniam pozycje chodze... w domu pewnie znow wracac bedzie do normy. Macie jakis sprawdzony sposob zeby go przykleic do brzucha na stale ? Mam taka tasme do opatrunkow ale chwile spelnia swoja role, a pozniej znow kibel, poprawianie.. zaluje, ze nie wypisalem urlopu bo bede sie bujal z tym gojeniem. Jakies rady moze ?
 

Mateo Owiak

New member
Super lekarz, z bardzo indywidualnym podejściem... Nie po to się po latach decydowałeś na zabieg, żeby teraz nie zadbać o sprzęt. Zrobisz co uważasz ale ja osobiście postawiłbym na rekonwalescencję tak długo jak trzeba bo jak sobie zapaprasz fiuta teraz to za chwilę będziesz zmuszony do L4....
 

Krzychu2020

New member
9 doba po zabiegu i jest już o wiele lepiej, jest delikatna opuchlizna jednak w niczym nie przeszkadza dzis normalnie moglem pracowac bez dyskomfortu. Jak glupi boje sie wzwodow i nawet w nocy nastawiam budzik okolo 3 w nocy zeby isc sie wysikac, czasem rano czuje lekkie powiekszenie jednak odrazu "zabijam" to myslami. Chcialbym go zobaczyc jak wyglada po zabiegu jednak boje sie, ze wszystko tam peknie:eek:
 

Podobne tematy

Do góry