3 dni po zabiegu - dużo krwi

iamelectrode

New member
Witam
Dziś mija 3 dni od zabiegu obrzezania. Do tej pory krwi było mało, jakieś tam plamki krwi, wiadomo. Ale dziś z rana cały opatrunek był przesiąknięty krwią. I ta krew dalej leci. Nie w jakichś sporych ilościach ale jednak. Czy to normalne? Czy może to być po nocnych wzwodach ? Ktoś miał taką sytuację ?
Dodam, że penisa przemywam wodą z szarym mydłem, pryskam Octeniseptem i neomecyną w aerozolu. Szwy są rozpuszczalne.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Normalne ze krew sie może pojawić. Nawet po tygodniu moze sie pojawiać. Jezeli szwy wszystko trzymają na swoim miejscu, nie ma rozerwania rany. Lub krew nie leci ciurkiem pomiędzy szwami ( rozerwane np jakieś naczynie krwionośne pod skórą) to nie ma co panikować. Zawsze możesz udać się na SOR by ktos to zobaczyl czy wszystko w porządku jak cie to bardzo niepokoi.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Dlatego napisałem. Jak jest zbyt duża ilość to najlepiej udac sie na SOR i ci zobaczą i powiedzą czy jest ok czy coś gdzieś puściło.
Poza tym "w takich ilościach" pojęcie względne. Opatrunek wchłania i nasiąka, dlatego z malej ilości krwi moze zrobić sie czerwony. Jeżeli uważasz ze tej krwi wg ciebie jest za dużo to w auto i na SOR.
 
Do góry
TOPlist