• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po zabiegu, czy wszystko jest ok?

Tenzo

New member
Hej, 3 dni temu miałem zabieg obrzezania (wykonano zabieg plastyki napletka z powodu stulejki i krótkiego więdzidełka).

Troche się denerwuję czy wszystko jest w porzadku, ponieważ kontrolę mam dopiero za 2 tyg. Możecie zerknać na zdjęcia i powiedzieć czy mały goi się dobrze, dodam że próbuje sciagać napletek całkowicie ale strasznie boli.

nie wiem jak wrzucić bezpośrednio zdjęcia tutaj do was na stronę wiec odsyłam do albumu imgur.

1 - Album on Imgur

Pozdrawiam
 

moraj

Member
narazie jest wszystko ok jeżeli boli to nic nie ruszaj, ewentualnie mozesz go zamoczyc w rywanolu na kilka minut i w tym roztworze sprobować zdjąć napletek pozdrawiam
 

Podstali

New member
Ja miałem zabieg 20.01 w Warszawie. Wiec teraz jest 4 dzień. U mnie wyglada podobnie. Myśle, ze wszystko jest OK. Wizytę kontrolna mam 27.01. Juz mam coraz mniejsza opuchliznę, ćwiczę odsłanianie. Trzymam małego ku górze.
 

Kozak Wawa

New member
Ja jestem 8 dzień po zabiegu. Warto przynajmniej dwa razy dziennie moczyc małego w rumianku. I oczywiście nosić do góry. Początki są najgorsze ale z dnia na Dzień będzie lepiej :)
 

Podobne tematy

Do góry