• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

23dni po zabiegu problemy z erekcja

MIAMI

New member
Witam, dnia 30.06.2022 udałem się na zabieg obrzezania całkowitego do dr Tondela, wszystko przebiegło pomyślnie, po zabiegu w ogóle penis nie krwawił, oraz szybko się zagoił. Na dzień dzisiejszy nie mam już szwów i wszystko jest wygojone. Niestety mam problem, podczas erekcji penis jest ściągany w dół przez moszne, oraz nie jestem w stanie osiągnąć pełnej erekcji. Pod skórą tuż przy napletku czuje także małe przesuwalne guzki (prawdopodobnie to po przypalaniu i się wchłonie samo), ale od jednego idzie w dół, aż do nasady bardzo napięta struktura, nie tętni więc wydaje mi się, że to żyła. Dodatkowo podczas erekcji gdy poruszę penisem mięśniami to żonądź się jakby "pompuje" i poźniej zmniejsza. Czy miał ktoś podobne problemy? Czy warto udać się do lekarza na sprawdzenie, czy raczej powinno się unormować wszystko samoistnie na dniach? Najbardziej martwi mnie niemożność osiągnięcia pełnej erekcji i ciągnięcie penisa przez moszne.
 

Amek

Active member
Myślę, że trzeba poczekać jeszcze. Chciaz opis problemu jest nietypowy i nie powinno tak to wyglądać. Jakbyś wstawił zdjęcie to pewnie ktoś doświadczony coś by powiedział. Tak czy inaczej wizyta u urologa to zawsze dobry pomysł
 

Podobne tematy

Do góry