• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2012 obrzezany

kryobrzez

New member
w 2012 byłem obrzezany u doktora jednego ze znanych tutaj w klinice w Poznaniu :)
jestem zadowolony z wygladu tylko nie daje mi spokoju jedna rzecz, myślicie że da rade zrobić z tego troche ciasniejszy typ obrzezania? To już bardziej podchodzi po hight i tight a ja chciałbym low i tight nie powiem troche mnie irytuje ta skóra że można ją ruszać po trzonie przez to ciągle jest podrażnione miejsce obok szwów.
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
 

Rafaelo91

New member
Sorry że nie odpowiem na Twoje pytanie, bo zwyczajnie nie wiem. Ale mam pytanie jak wyglądało u Ciebie wszystko po zabiegu?? Miałes oponkę i ząbki po szwach?? Jak tak to co stosowałeś?? Jak na 3 lata po zabiegu wizualnie wygląda spoko ja bym nic nie poprawiał :)
 

kryobrzez

New member
Po zabiegu było idealnie widać złotą ręke doktora do takich rzeczy
krwawienie może 20h po zabiegu wystąpiło tylko przy zmianie opatrunku,
oponki nie miałem/ nawet opuchlizny nie było (a doktor mówił że może być taka opuchlizna że penis z 2x większy będzie :D)
ząbki tak miałem po zabiegu po szwach które jakoś znikneły bez stosowania maści.

ze stosowania to tylko octanispet do odkażenia no i opatrunki jałowe.
chyba napiszę do doktora meila może mi odpisze i co sądzi na ten temat.
 

BuFFer

Member
A w czym Ci to kolego przeszkadza ?
Skoro doktor zrobił tak to może tak lepiej było dla Ciebie ?
Ja mam identycznie tak samo jak Ty i również problemów po zabiegu nie miałem . Mi to nie przeszkadza z tym ,że ja jestem 5 miesięcy po zabiegu
 
Zacznij smarować żołądź kremami nawilżającymi bo według mnie nieco sfatygowana.

No ale to nie to było pytaniem.
Na pewno można to zmienić, na pewno można wyciąć kolejny kawałek skóry. Pytanie po co?
To nie jest zabieg który daje 100% pewność co do efektu.
Bywają komplikacje, powikłania, nieznikające opuchlizny.

Ty masz tylko wrażliwą skórę. To chyba nawet całkiem spoko mieć dużo wrażliwych miejsc na penisie ;)
 

kryobrzez

New member
czuje duży dyskomfort na tej pozostawionej skórze taki jak żołądź jest 2-3 tygodnie po zabiegu wiecie o co chodzi.
A z resztą wolałbym inny styl bardziej ciaśniejszy
 

Podobne tematy

Do góry