• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

20 lat po zabiegu - grudki, blizna

nope

Well-known member
@natan25 moim zdaniem trafiles na niezbyt dobrego lekarza. U dobrego fachowca sie takie cos raczej nie zdarza ale bywaja rozne szeregi innych rzeczy np ciasna blizna , brzydka blizna i takie tam. Raczej odsetek szamsy jest nie duzy ze sie cos spieprzy ale zawsze jest. Skoro mowisz ze skory masz niewiele to wlasnie sam sobie oceniles, czy jezeli bedzie ci podciagac skore do gory troche to bedzie ci to przeszkadzac czy nie. Bo poprawka sie wiaze znowu z wycinkiem skóry.
 

natan25

New member
Poprawka to koniecznie dalszy wycinek skóry? Nie da się naciąć tylko nadmiaru i go usunąć? Mam na myśli usunięcie nadmiaru lewo - prawo, a nie góra - dół.

Jeśli mają mi więcej skóry usuwać to na cięcie się nie zdecyduje, bo obawiam się gorszego efektu niż obecny i brak już możliwości powrotu.

Przeprowadzę jeszcze rozeznanie w sprawie tego laseru, ale obawiam się że to tylko na blizny, a nie taki nadmiar skóry.
 

Krzysztof124

New member
Cześć, znacie jakąś klinike na Śląsku gdzie laserowo uelastycznia blizne po wypalanym wedzidelku? Nie chodzi o estetykę, naciska blizna na jakoś nerw i boli mnie pół ujścia cewki i zoledzia. Pozdrawiam serdecznie. A, zabieg miałem. 10 lat temu.
 

Podobne tematy

Do góry