• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Duże blizny 6 lat po zabiegu, zdjęcia

karpacz

New member
Witam serdecznie po zabiegu jestem już tak jak napisałem ok 6 lat, widziałem od zawsze że nie raczej nie zrosło się wszystko zbyt dobrze, albo miałem niezbyt poprawnie wykonany zabieg, albo źle zadbałem o zrastanie, mniejsza z tym, ale do tej pory nie przejmowałem się tym, otóż miałem stałą partnerkę i w trakcie stosunku było wszystko jak najbardziej OK, jej ten wygląd nigdy nie przeszkadzał, poza tym mieszkam w anglii, tutaj opieka medyczna jest nieciekawa a do Polski zaglądam na kilka dni w roku i nigdy nie mam czasu na odwiedzenie lekarza. Teraz rozstałem się z moją partnerką i zacząłem zastanawiać się czy jak kogoś poznał to czy tej osobie nie będzie jednak przeszkadzał ten nieestetyczny wygląd. Co mi radzicie jakiś zabieg który by poprawił wygląd , jakieś domowe sposoby, czy jakieś maści mogą choć trochę te blizny zmniejszyć? Czy może jednak odpuścić sobie wygląd i cieszyć się że sprzęt działa bez zastrzeżeń. Prawdę mówiąc jednak czuje pewien dyskomfort przez te blizny oczywiście skóra uelastycznia, napina się podczas wzwodu i wtedy nie jest to aż tak widoczne jak w stanie spoczynkuno ale jednak...



Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

Rocky2

New member
Polecam maść Kelo-cote. Stosuję już prawie 5ty miesiąc po zabiegu i bardzo ładnie się goi, myślę że jeszcze jeden miesiąc i wszystko będzie idealnie (a blizn wcale nie miałem małych). Na stare blizny podobno też działa chociaż nie masz co się nastawiać na szybkie efekty. Minus to że jest chyba najdroższa spośród wszystkich ale za to mega skuteczna i szczerze żadnej innej bym nie kupił.
 

karpacz

New member
Polecam maść Kelo-cote. Stosuję już prawie 5ty miesiąc po zabiegu i bardzo ładnie się goi, myślę że jeszcze jeden miesiąc i wszystko będzie idealnie (a blizn wcale nie miałem małych). Na stare blizny podobno też działa chociaż nie masz co się nastawiać na szybkie efekty. Minus to że jest chyba najdroższa spośród wszystkich ale za to mega skuteczna i szczerze żadnej innej bym nie kupił.


Wypowie się ktoś jeszcze? Zastanawiam się czy jakiekolwiek maści tu pomogą, gdyż to bardziej wygląda na nadmiar skóry w tym miejscu a nie na bliznę. Ewentualnie jakiś inny sposób?
 

ralf87

New member
mam podobny problem.... ok 3 lat po zabiegu I spore blizny. Tez mieszkam w Uk , myslalem zeby wybrac sie do Urologa na NHS w UK I starac sie na skierowanie na jkaies laserowe zabiegi ale nie wiem czy jest to objete w pakiecie medycznym.
 

alfred666

New member
Na stare blizny działa podobno olej rycynowy. Podobno nawet sprzed wielu lat potrafi zminimalizować. Ale tak tylko czytałem z opinii w necie, nie wiem z autopsji + trzeba kilka miesięcy smarować (przed snem) no i nie wiem, jak to ze smarowaniem siusiaka...
 

Podobne tematy

Do góry