• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

11 lat po zabiegu.

michdu94

New member
Witam! Chciałbym was prosić o opinie. Zabieg miałem wykonany 11 lat temu. Mam wrażenie ze trochę sporo pozostało tej naciągniętej skory. Ponadto po prawej stronie mam wrażenie ze skóry jest więcej i ze jest bardziej delikatna i powoduje to ze dość często tworzy mi sie tam rana po stosunku (widoczny strupek na zdjęciu). Nie wiem czy jest to powód do zamartwiania się czy wszystko jest ok?

 
Moim skromnym zdaniem wyglada to nieestetycznie. Jezeli robi sie rana tzn jest cos nie tak. Powtorzyl bym zabieg pelnego obrzezania na wysokie ciecie.
 

amenek5

Active member
Chetnię obserwuje temat , bo mam naprawde podobny wygląd z tym ze ja nie mam obtarc itp. Mi lekarz powiedział ze takie cos prawdopobnie zostanie i on jest zwolenniekiem zeby to zostało. Dlaczego ? powiem ze nie wiem. Ja jestem po obrzezaniu z jakies 8 lat. W stanie spoczynku wyglada to tak jak u kolegi. Zalezy tez jak sie skóra ułozy itp. Ale podczas zwodu , wszystko ładnie się uciąga i według mnie wyglada spoko. Lekarz powiedział ze jest to kwestia indywidualna czy takie cos zostanie czy nie , bo to zalezy od ilości skóry. Mowie tak troche nieskładnie bo zabieg miałem 8 lat temu wiec dokładnie nie pamiętam co mi mówił ,ale wiem ze na kontroli zwróciłem na to uwagę , on aby odpowiedział ze lepiej ze ci zostało skóry niz by ci miało braknąć.

Ale nie myśle ani troche o jakiś poprawkach czym czymkolwiek , mi to nie przeszkadza w zadnej sposób , mojej partnerce rownież nie, także ja nic nie masterkuje
 

Sebix92

Active member
Witam! Chciałbym was prosić o opinie. Zabieg miałem wykonany 11 lat temu. Mam wrażenie ze trochę sporo pozostało tej naciągniętej skory. Ponadto po prawej stronie mam wrażenie ze skóry jest więcej i ze jest bardziej delikatna i powoduje to ze dość często tworzy mi sie tam rana po stosunku (widoczny strupek na zdjęciu). Nie wiem czy jest to powód do zamartwiania się czy wszystko jest ok?

Uważam, że nie wygląda źle. Pamiętaj o nawilżeniu i nie będzie ranek. Ile masz lat?
 

michdu94

New member
U mnie również podczas wzwodu wyglada to w miarę dobrze, nic nie uciska, choć po prawej stronie zawsze było więcej skory niż powinno być. (wrzucam zdjęcia do porównania). Myślałem nad ponownym zabiegiem ale teraz mam wątpliwości czy to wogole coś da i czy kolejny zabieg bedzie dużo zmieniał. Nie powiem mam z tego powodu mały kompleks i troszkę niepewności chociaż nigdy nikt nie zwracał na to uwagi ani nie przeszkadzało to moim partnerkom, powiedziałbym ze wręcz przeciwnie. Najbardziej mnie martwi to ze robią mi się ta obtarcia (zawsze w tym samym miejscu) i myśle ze może to wynikać z tego ze mam bardzo wrażliwa skórę. Czym to nawilżać?


Ps. Dzięki za rady troszkę mnie podnieśliście na duchu :)
Mam 26 lat.
 

Sebix92

Active member
U mnie również podczas wzwodu wyglada to w miarę dobrze, nic nie uciska, choć po prawej stronie zawsze było więcej skory niż powinno być. (wrzucam zdjęcia do porównania). Myślałem nad ponownym zabiegiem ale teraz mam wątpliwości czy to wogole coś da i czy kolejny zabieg bedzie dużo zmieniał. Nie powiem mam z tego powodu mały kompleks i troszkę niepewności chociaż nigdy nikt nie zwracał na to uwagi ani nie przeszkadzało to moim partnerkom, powiedziałbym ze wręcz przeciwnie. Najbardziej mnie martwi to ze robią mi się ta obtarcia (zawsze w tym samym miejscu) i myśle ze może to wynikać z tego ze mam bardzo wrażliwa skórę. Czym to nawilżać?


Ps. Dzięki za rady troszkę mnie podnieśliście na duchu :)
Mam 26 lat.
Uważam, że wygląda bardzo dobrze! Jeżeli powstanie jakieś obtarcie, to smaruj (alantan plus maść). Podczas seksu lub masturbacji stosuj lubrykant lub jakąś oliwke (Nie używać przy prezerwatywach).
 

Podobne tematy

Do góry