20 dzień po zabiegu-Jak oceniacie?

alekolorowomi

New member
Witam wszyatkich na forum! Jeszcze przed świętami- 19 Grudnia w końcu zdecydowałem się na zabieg usunięcia stulejki. Jak każdy borykałem się z wyborem techniki jak i lekarza. Wybrałem gabinet w Krakowie na ul. Cegielnianej. Zostało wykonane obrzezanie całkowite (low and tight). Pierwszego dnia przeraziłem się ilością krwi wydobywającej się z wędzidełka(to mój pierwszy zabieg kiedykolwiek), ale wszystko potem było ok. 1 Stycznia puściły mi szwy, ponieważ spędzałem je z dziewczyną poza domem. Dzisiaj miałem kontrolę u lekarza, powiedział, że trochę rana się rozjechała, ale wszystko jest w porządku. Pojawiającą się ziarninę spryskuję octaniseptem i zakładam tylko opatrunek wokół rany. Jak to waszym zdaniem wygląda? Może ktoś poleci jakąś maść z apteki bez recepty? Nie ma się czym przejmować w przebiegu leczenia jak i wyglądzie penisa? Załączam zdjęcia, dzięki za pomoc i za to, że istnieje takie forum! :)
http://i.imgur.com/p8evVy0.jpg
http://i.imgur.com/q69hSld.jpg
http://i.imgur.com/KDEYuUo.jpg
 
Ostatnia edycja:

alekolorowomi

New member
Dzięki wielkie za poradę, faktycznie to pomogło! Jedyne co to dalej czuję dyskomfort przy chodzeniu bez opatrunku :) Po jakim czasie można zacząć stosunek?
 

minas_morgul

New member
Dyskomfort przy chodzeniu minie mniej więcej po upływie 3-4 tygodni od zabiegu, tak przynajmniej było w moim przypadku.
Co do współżycia, to zaleca się 4-6 tygodnie wstrzemięźliwości. Jeśli wszystko się zagoiło to odczekałbym ten miesiąc dla świętego spokoju :)
 

alekolorowomi

New member
Muszę powiedzieć, że już po stosunku i odczucia były niesamowite, przede wszystkim trwał zupełnie dłużej niż kiedykolwiek, odczucia były na dłużej a dojście wcale nie takie proste, jednak dzięki temu można nacieszyć się partnerka dłużej i zarazem odczuwać ta euforię około 10minut a nie wytrysk i koniec :)
 
Do góry