• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po zabiegu

okon312

New member
mialem prawie 2 tygodnie temu prywatny zabieg plastyki stulejki i cos po zabiegu poszlo nie tak raczej

Zabieg zniosłem średnio. Po konsultacji lekarz zalecił ćwiczenia 5-6 dni po zabiegu. W zeszły piątek miałem spore krwawienie - i rozeszło mi się rozerwało zszycie, krwawiło mocno. Dodatkowo mam sporą oponkę. Byłem znowu u lekarza. Powiedział ze nie wie czemu się to rozerwało. Obchodziłem się ostrożnie z penisem. Przepisał jakieś leki, jakieś czopki i powiedział, że to może być długie leczenie, ewentualnie potem można blizne wyciąć - bliznę która sie zrobi po tym zerwaniu. Dodatkowo z penisa mi ciągle leci jakiś płyn zółty co brudzi opatrunek i bielizne.

Ktoś miał podobnie? jakieś rady?

Bo zaczynam żałować ze się zdecydowałem na ten zabieg
 

yabi

New member
Ja mam podobnie.
Ten plyn to poprostu ropa, bedzie ciekla dopoki sie rana nie zagoi. I też miałem problem jak ty tyle ze u mnie rozerwanie szwów spowodował wzwód(w nocy, niestety nie opanowałem go), jak jestes pod opieka specjalisty to wszystko bedzie wporzadku :)
 

okon312

New member
Mi sie rozerwalo i pod oponkom mam taka czerwona sporą ranę i średnio ona wygląda jest takie zgrubienie - tez tak miałeś? lekarz powiedział ze to może do miesiąca się jeszcze goići powiedział cytuje "może wszystko jeszcze będzie dobrze" jakby to jakaś loteria była. Mi możliwe że też wzwód to zrobił bo krwawienie miałem zaraz po wstaniu.

Powiedz coś więcej o twoim przypadku? Miałeś kolejną operację usuwającą bliznę? masz bliznę jakąś? Ile jesteś po?

Teraz mam taki stres z tym związany. Nie kazał mi ćwiczyć żeby się to spokojnie zrosło a jak przez to znowu mi się stulejka zrobi.

Jak ktoś ma jakieś podobne doświadczenia, proszę o radę
 

yabi

New member
Jestem dopiero tydzień po zabiegu tyle ze roznica jest taka ze ja zostalem obrzezany calkowicie wiec goic fakt moze sie dluzej, aczykolwiek mi to nie przeszkadza, a u Ciebie nie wiem.
Pij melise przed snem co byś staral sie powstrzymac wzwody nocne ;]
ja do tego trzymam cos bardzo zimnego zawsze przy lozku i jak tylko poczuje ze sie robi twardszy i pnie sie w gore przykladam to i odrazu sie kurczy ^^ taka metoda domowa :D
 

Podobne tematy

Do góry