2 tyg po zabiegu ..erekcja

stig

New member
cześć, mam pytanie...jestem 2 tyg po zabiegu obrzezania częściowego i korekcji wędzidełka..

Czy to normalne ze podczas erekcji odczuwam ból, przy szwach i powoduje to ucisk... czy za jakiś czas się to miejsce rozciągnie czy źle został wykonany zabieg... chodzi mi o to po prostu czy powoduje to ucisk bo rana jest jeszcze świeża i nierozciągnięta czy jak?>
 

Eriks

New member
Ja do trzeciego tygodnia odczuwałem ból przy wzwodzie, z czasem jednak wszystko się porozciągało i jest ok. Więcej cierpliwości. :D
 

stig

New member
he, no ja jestem ogólnie pesymista, wiec raczej się zamartwiam tym, bo jak się okaże ,ze się to nie rozciągnie na tyle żeby nie powodowało to ucisku to mnie szlag trafi..

Erics. a stosowałeś jakieś maści na to czy samo się rozciągnęło?
 

Eriks

New member
Dobrze Cię rozumiem, też byłem wkurzony bo spodziewałem się szybkich efektów, myślałem nawet że lekarz odwalił fuszerkę bo młody bo z nfz itd. Jednak z czasem wszystko się unormowało i jest dobrze, trzeba jednak sporo ćwiczyć i rozciągać żeby było ok.

Nie stosowałem żadnych maści, starałem się rozciągać ręcznie, oczywiście nie od razu wszystko na raz tylko powoli i starannie. Uwierz mi cierpliwość i częste "treningi" a będzie ok. :)
 

stig

New member
No ale jak ćwiczyć?:D
nie wiem rozciągać na sile aż do bólu, czy moczyć w ciepłej wodzie i rozciągać czy jak?:D..
 

Eriks

New member
Ja z początku podczas prysznica ściągałem do momentu kiedy już czułem bul, i tak kilkakrotnie. Kilka dni później mogłem już coraz więcej ściągać, i tak cały czas. Inni mają może lepsze sposoby, mi ten pomógł.
 

stig

New member
okej kolego, dzięki za odpowiedź,

byłbym wdzięczny jakby tez inni chłopaki się wypowiedzieli jak to u nich wyglądało:)
 

bezczel

New member
Niczym się nie przejmuj. Ja też z początku bałem sie że coś jest nie tak i zabieg został wykonany "za wąsko" ale później się okazało że absolutnie. Musisz poczekać miesiąc i sam się przekonasz. Niech w 100% zejdzie opuchlizna. Nie męcz go wcale za mocno, nic nie kombinuj i nie ćwicz bo ty możesz sobie krzywdę zrobić, pamiętam Twoje foty ;)
 

Contra

New member
Panowie,
jak z tymi ćwiczeniami?
Bo ja miałem ponad miesiąc temu zrobioną plastykę i przecięcie wędzidełka. Nie ćwiczyłem nic, jedynie mycie to wtedy ściągałem napletek.
Mam problem bo w czasie wzwodu nie schodzi mi skóra samoczynnie, tylko muszę ręką pomóc. W dodatku w czasie wzwodu uciska blizna (pierścień po cięciu i szwach) żołądź staje się sina i jakby puchnie :shock:
Mam stosować ma na blizny - kupiłem cepan i będę wcierał, zobaczymy czy to coś pomoże... Martwię się bo sprzęt ma być niedługo używany, a przy tym bólu to sobie nie wyobrażam :(
 

bezczel

New member
To teraz ćwicz. Sinienie żołędzi nie jest dobrym symptomem i nie powinno mieć miejsca. Czy odczuwasz ból czy drażliwość miejsca cięcia?
Podczas zbliżenia będzie pewnie na tyle miło że o bólu zapomnisz ;)
 

Contra

New member
Odczuwam ucisk i ból, tak jakby mi ktoś tuż pod żołędzią tak gdzie było cięcie taką pętlę ze sznurka założył. Jak się penis powiększa to jakby się nie rozciągało :( Mam wrażenie, że przed zabiegiem penis w czasie wzwodu był dłuższy, wtedy również żadnego bólu nie odczuwałem. Mam też wrażenie, że erekcja jest mniejsza, tzn ze stulejką penis był bardziej twardy i sztywno stał, teraz jest dalej twardy ale jakby tak nie stał jak wcześniej :shock:
Najchętniej bym sobie przeciął tą bliznę, żeby mi puściło - tylko na to mam ochotę podczas wzwodu...
 

bezczel

New member
Spokojnie, ta blizna się rozluźni sama. Będzie OK. Nocne wzwody zrobią swoje. Zabawa z partnerką czy sam na sam tez pomaga. Ogólnie każdy wzwód rozciąga miejsce cięcia oczywiście przy tym trzeba ściągnąć napletek. W nocy na to wpływu nie masz ale przy wzwodzie staraj się ściągać jak najczęściej i będzie dobrze.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Po zabiegu 3 tyg Krótkie wędzidełko 2
G 4 tyg po zabiegu - gojenie Po zabiegu obrzezania 6
K 3 tyg po zabiegu-problem Obrzezanie 11
D 6 tyg po zabiegu, ropieje na szwie Po zabiegu obrzezania 8
K 6 tyg po zabiegu Po zabiegu obrzezania 4
Podobne tematy

Do góry