• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tyg po częściowym obrzezaniu + wydłużone wędzidełko

mateusz1250

New member
Witam,
jestem 2 tyg po czesciowym obrzezaniu i wydluzeniu wedzidelka (miałem jeszcze prostowanie, ale to osobny wątek), chcialbym uzyskac informacje czy wszystko ladnie sie goi, czy wg was wszystko dobrze wyglada ( nie widac oznak to pojawiania sie tzw oponki). Narazie myje go tylko w wodzie z szarym mydłem i nic wiecej, wczesniej przez 10 dni stosowałem maść i był opatrunek (penisa cały czas od momentu operacji jest w ciasnych slipach skierowany ku górze). Z gory dzieki , pozdrawiam ;)

Przewijajcie sobie fotki, wstawiłem wiecej ;) mam jeszcze foto jak wygladało przed ;)

https://imgur.com/a/40CayN3
 

mateusz1250

New member
Jeżeli ktoś jest po częściowym obrzezaniu to byłbym wdzięczny gdyby pokazał efekty takiego typu obrzezania (zdjecia w stanie erekcji) + opinia jak sprawdza się praktycznie sprzęcior, pozdrawiam! :)
 

mateusz1250

New member
Chłopaki..miałem przed chwilą polucje nocna A przecież miałem zalecenie 4tyg wstrzemięźliwości seksualnej ..Ale to było przez sen! Nie mogłem tego kontrolować...Także nie wiem czy niczego nie spieprzylen...najbardziej się boję o to prostowanie (nesbit) że coś tam może się zerwało.. penis wygląda normalnie żadnych pęknięć nic...wszystko tak jak było....rano dzwonie do pielęgniarki...Trochę się załamałem :/
 

mateusz1250

New member
byl troche obolały wiadomo szwy ciągną, nie był w pełnym wzwodzie, bo biore tabletki na to. Rozmawialem z lekarzem i powiedzial, ze nic na pewno sie nie stalo, inaczej byloby zsinienie penisa itp noi by bolało mocniej :) A czułem mega ulgę, a wytrysk...bombowy :D
 

Podobne tematy

Do góry