• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 pytania co do obrzezania

Cześć, mam stulejke calkowitą, zdecydowałem sie na sposób hight tight z wydłużeniem wedzidełka.
Moje pytania:
Czy moje wedzidełko może zostac za bardzo wydłuzone? Jesli tak to w czym to może przeszkadzać, będzie to uciązliwe?
Jest to tkzw 'ciasna' metoda. Czy bardzo odczuwa sie ta ciasność, np przy wzwodach? Jest to uciązliwe?
Czy skóra w tej metodzie na prawde jest nie ruchoma ani troche?
 

patryk9312

New member
1. Wszystko będzie przedłużone tak jak trzeba, bez obaw.
2. Nie, nie odczuwasz czegoś takiego jak ucisk , spoko jest :D.
3. No w zwodzie tak , nie rusza się za bardzo , ewentualnie o 1-3mm :)
 
Tak sie zastanawiam jak to jest robione że skóra sie nie rusza, przyszywaja czy co. Jesli zostawia sie wedzidełko do zrozumiałe, że sie będzie ruszac przynajmniej w dół, ale jezeli usuwane jest wedzidełko.
Wiecie może jak to jest robione?

Na necie znalazłem wiele zdjec tej metody obrzezania, ale nie znalazlem zdjęc jak będzie wyglądał mój przyjaciel z zostawionym wedzidełkiem.
Macie mozne namiary na takie zdjecia? Moze gdzies na forum zetkneliscie sie z fotorelacją tej metody z zostawionym wedzidelkiem, moze ktos by chcial na priv wysłac swoje zdjęcie, tzn swojego przyjaciela :D, interesuje mnie tylko ujecie od spodu(czyli od strony wedzidełka).
 

patryk9312

New member
akustyk1000 napisał:
Tak sie zastanawiam jak to jest robione że skóra sie nie rusza, przyszywaja czy co. Jesli zostawia sie wedzidełko do zrozumiałe, że sie będzie ruszac przynajmniej w dół, ale jezeli usuwane jest wedzidełko.
Wiecie może jak to jest robione?

Na necie znalazłem wiele zdjec tej metody obrzezania, ale nie znalazlem zdjęc jak będzie wyglądał mój przyjaciel z zostawionym wedzidełkiem.
Macie mozne namiary na takie zdjecia? Moze gdzies na forum zetkneliscie sie z fotorelacją tej metody z zostawionym wedzidelkiem, moze ktos by chcial na priv wysłac swoje zdjęcie, tzn swojego przyjaciela :D, interesuje mnie tylko ujecie od spodu(czyli od strony wedzidełka).

Zostawiane jest wędzidełko tylko dla doznań, nic więcej bo do niczego ono jest nie potrzebne przy obrzezaniu high lub low :), ja osobiście wolałbym mieć usunięte, ale mam jak mam i nie narzekam :p
 

shogo

New member
Panowie, a czasami przy obrzezaniach typu tight za każdym razem jest usuwane wędzidełko? Ja mam low and tight i mi lekarz powiedział że przy tego typu stylu wędzidełko jest usuwane
 

Krzys1

New member
Tak, jest usuwane, ponieważ nie ma już do czego służyć - praktycznie. Nie musi utrzymywać skóry, która jest niemal "nieruchoma".
Przy obrzezaniu ciasnym pozostawienie wędzidełka pozostawia mało estetyczny wygląd. Choć to pewnie kwestia gustu. Jeśli pacjent sobie zażyczy, że chce mieć pozostawione wędzidełko - to urolog z pewnością weźmie to pod uwagę.
Osobiście wybrałem opcję "usunięcia wędzidełka" i jestem zadowolony. Efekt wizualny jest jak najbardziej zadowalający. Mimo późnego przeprowadzenia zabiegu, zrost jest niemal niewidoczny ;)
 

michalwarszawa

New member
Czy ja wiem czy mało estetyczny? Mi tam się podoba :) Zdjęcia z obrzezania tight&high z pozostawieniem wedzidelka są w moim temacie, w dziale po zabiegu, nazwa tematu 8 dni po. Chciałym również w tym poscie poprosic o odpowiedzi na zadane tam pytania. Pozdrawiam :)
 

Krzys1

New member
Zdecydowanie ciasne slipy. Jeśli ktoś nie przywykły bo woli (używa) bokserki to niech poświęci tych 2 tygodnie na coś "ciaśniejszego na biodrach. Naprawdę warto.
 
Ok dzięki :)
Jeszcze jedno pytanko :D
Jak pielęgnować mojego przyjaciela po zakończeniu gojenia? Chodzi mi głównie o jak najmniejszą utrate wrazliwości.
Używacie jakiś maści, kosmtyków do pielęgnacji? Po zakonczeniu gojenia może powinienem sie przerzucić na o wiele bardziej luzniejszą bieliznę aby żołądź miał jak najmniej kontaktu z majtami i odbieral jak najmniej bodźców?
Co radzicie?
 
Dzięki :)
Jak wiecie mam stuleje, ale równiez od kąt pamietam mam zaczerwienione ujscie cewki moczowej, kiedys(jakes 4lata temu) czasami piekło podczas oddawania moczu. Teraz juz nie, zostalo tylko zaczerwienienie.
Myslicie, że to może byc jakos powiązane ze stulejką? To zaczerwienienie mam od kat pamietam.
Brałem 2 lata temu furangin z myslą że moze to jekas infekcja bakteryjna, ale nic sie nie zmieniło. Dalej jest czerwone.
 

patryk9312

New member
Pewnie masz jakieś zapalenie związane ze stulejką, powinno pomóc po obrzezaniu, a od furaginy człowiek się uzależnia i później nie działa tak dobrze :p
 
Możliwe, tylko dziwi mnie to że nie boli, tzn czasem podczas sikania czuje lekki dyskomfort, tzn nic nie boli ale czuje jakby cewka na końcu była zwężona i się rozszerzała podczas sikania i to wywołuje u mnie takie nienaturalne odczucie, w sumie to nie dawno tak mi sie zrobiło. Od jakiegos roku maksymalnie.
Ten furangin wystarczył mi na jakies 4-5 dni(stosowalem zgodnie z zaleceniami z ulotki) wiec spokojnie :D

Na pewno to jakis stan zapalny, tylko że nie wiem czemu nie boli. Przeciez jakios powinno mi to doskwierac.
 

Podobne tematy

Do góry