• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytania odnosnie obrzezania

49835298

Member
Witam, jestem po konsultacji z urologiem, mówil ze mam za krótkie wędzidełko i zaproponował plastyke napletka. Co sądzicie o takim działaniu, nie lepiej zrobic całkowite obrzezanie i pozbyc się problemu na zawsze? Podoba mi się metoda high and tight, nie wiem co robić w tej sytuacji. Jak ktoś ma bardzo wrażliwy napletek na dotyk, to jak to wygląda podczas zabiegu, może coś boleć jak dotykają przy znieczuleniu?
 

NapletonBonaparte

Active member
Jak High&Tight to tylko u profesjonalisty np. Dr Tondela. Bo jakiś partacz spierdzieli robotę i wkońcu skończysz z L&T i zapłacisz za dwa zabiegi.

Twój penis, Ty musisz zdecydować.

Przy plastyce stracisz najmniej czucia. Ja bym się słuchał urologa.
 

49835298

Member
Jak High&Tight to tylko u profesjonalisty np. Dr Tondela. Bo jakiś partacz spierdzieli robotę i wkońcu skończysz z L&T i zapłacisz za dwa zabiegi.

Twój penis, Ty musisz zdecydować.

Przy plastyce stracisz najmniej czucia. Ja bym się słuchał urologa.
Jak to mozliwe ze high and tight ma ucięte połowe skóry, ze az widac mięso i niby doznania są lepsza, a low and tight jest tylko do głowy penisa, i traci się najwięcej czucia ?
 

49835298

Member
Wypowie się ktoś jeszcze, czy jest sens robić plastyke? Słyszałem, że problem może nawrócić i że i tak się skończy z całkowitym.
 

mati12

Well-known member
Nie napisałeś jaki masz problem tylko że masz krótkie wędzidełko napisz powód dla którego lekarz zaproponował plastyke
 

Scaryjary

Member
Jak High&Tight to tylko u profesjonalisty np. Dr Tondela. Bo jakiś partacz spierdzieli robotę i wkońcu skończysz z L&T i zapłacisz za dwa zabiegi.

Twój penis, Ty musisz zdecydować.

Przy plastyce stracisz najmniej czucia. Ja bym się słuchał urologa.
Jak wygląda spierdzielone h&t? Zerknij w mój temat jeśli znajdziesz chwilę czasu. Na ostatnich fotkach widać, jakby wewnętrznego napletka było zostawione za dużo. Ale nie wiem czy to tylko tak się wydaje i może on się trochę "wciągnie" z czasem? Bo teraz takie mięso mi wisi za żołędziem :/
 

NapletonBonaparte

Active member
Jak to mozliwe ze high and tight ma ucięte połowe skóry, ze az widac mięso i niby doznania są lepsza, a low and tight jest tylko do głowy penisa, i traci się najwięcej czucia ?
Bo te "mięso" to napletek wewnętrzny, bardzo czuła część. Jak Ci te mięso wytną (czyli zrobią Low&Tight) to tracisz zakończenia nerwowe, bo na trzonie masz tylko napletek zewnętrzny (mniej wrażliwy), linię cięcia i grzyb, który też traci na czuciu. Tyle z teorii.
 

Ralek15

Member
Wypowie się ktoś jeszcze, czy jest sens robić plastyke? Słyszałem, że problem może nawrócić i że i tak się skończy z całkowitym.
Ja zrobiłem całkowite obrzezanie swojemu rowiesnikowi i nie żałuję wcale, doznania są o niebo lepsze jak przed zabiegiem. Zaznaczam że zrobiłem obrzezanie ponieważ tego sam chciałem, doktor widząc mnie przed zabiegiem o mały włos i by mi odmówił cięcia zdrowego penisa. Po chwili rozmowy i prośby z mojej strony zgodził się ciąć. A że to było prywatnie to też to chyba do niego przemówiło. Nie cofnął bym nigdy tego co zrobiłem. Doznania podczas sexu są nie do opisania. Nie wiem nad czym się zastanawiać.
 

Podobne tematy

Do góry