• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

xwiewiurx

Member
Oddawanie moczu nie powinno sprawiać bólu, szczególnie tak długo po zabiegu. Pokaz jak to u Ciebie wyglada.
w sumie juz nie ma co pokazywac bo opuchlizna zeszla i juz nie widac tego, i oddawanie moczu juz nie pobolewa, z reszta ciezko tobylo wyczuc bo raz lekko bolalo innym razem nie, ale teraz opuchlizna zeszla i nieboli wiec chyba gdzie uciskalo na moczowod... tak mysle i tak tez gdzies wyczytalem tu na forum ze ktos mial podobnie, obserwuj moj temat tam wrzuce aktualizacje jak to u mnie wyglada (za chwile chyba wypadnie mi szew - W KONCU!! ;) )
 

3xcięty

Active member
Aktualizuje temat. Minęły prawie dwa miesiące od zabiegu.


W innych postach pytaliście mnie dlaczego nie jestem do końca zadowolony, ponieważ uważam, że blizna została zszyta trochę zbyt ciasno co widać na ostatnich paru zdjęciach kiedy penis jest w wzwodzie, wygląda to podobnie jak u @xwiewiurx. Mam nadzieje, że z czasem się jeszcze to trochę poluźni. Szczególnie widać to od góry gdzie się robi taki fałd z blaszki wewnętrznej i jest rowek w miejscu blizny. Poza tym do pewnego czasu puchła mi skóra od strony wędzidełka (tak jak na zdjęciach wcześniej), dlatego nadal zakładałem opatrunek, żeby limfa nie stwardniała, natomiast zacząłem stosować plastry sutricon od dwóch dni, przez co opuchlizna się nie pojawia, bo plaster służy jako ten opatrunek "uciskowy".

Aczkolwiek i tak jestem zadowolony z zabiegu, bo wygląda to o niebo lepiej niż po poprzednich dwóch, szczególnie jak patrzę na stare zdjęcia gdzie ten fałd był tak duży :eek:
 

nope

Well-known member
Zgadzam sie z toba co piszesz... Jest troche ciasno i to widać ale w tym przypadku sprobowalbym dac sobie conajmniej z pół roku na to może sie troche blizna poluźni i będzie lepiej. Coś u tego forumowego mistrz sie ostatnio lubi coś ręka omsknąć.
 

3xcięty

Active member
Wybaczcie za długi poślizg, ale przesyłam jak to wygląda po 8 miesiącach. Blizna się rozciągnęła tak jak lekarz mówił. Jestem zadowolony z ostatniego zabiegu. Gdybym miał tą wiedze co teraz to od razu poszedł bym do dobrego lekarza jak Tondel i zrobił H&T. A tak było dużo stresu i nie wygląda to tak jak miało wyglądać. Aczkolwiek dr Tondel zrobił co mógł. Generalnie wygląda ładnie.

 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry