• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3xcięty

Active member
Dzięki za rady, oby tak było, a co do Twojego pytania xwiewiurx no to czuję lekki dyskomfort. Tak jakby napełnianie krwią trochę boli jakbym miał zakwas. Jak dłużej stoi to raczej nic nie czuje.
 

emjot

Active member
Jesteś przykładem, tak jak ja zresztą, że wybór lekarza jest mega ważny. Sam miałem 2 zabiegi i dopiero Tondel doprowadził wszystko do porządku. Ciesze się, że tak się skończyło i jesteś zadowolony.
 

3xcięty

Active member
Dokładnie, mam jeszcze parę obaw czy będzie wyglądało tak jak chce (ta zbyt wąska blizna), ale i tak wygląda dużo lepiej niż poprzednie zabiegi, więc jeśli czyta to ktoś kto się zastanawia nad swoim zabiegiem, będzie wiedział, że warto iść do polecanych lekarzy, a nie przypadkowych..
 

xwiewiurx

Member
dokladnie, a najwazniejsze zeby sprzet dobrze dzialal bo ku mojemu zdziwieniu przegladajac to forum to po takim zabiegu moze cos pojsc nie tak, wyglad sprawa drugorzedna
 

emjot

Active member
dokladnie, a najwazniejsze zeby sprzet dobrze dzialal bo ku mojemu zdziwieniu przegladajac to forum to po takim zabiegu moze cos pojsc nie tak, wyglad sprawa drugorzedna
Tak, a lekarz, któremu ufasz jeszcze powie, że to prosty zabieg i penis będzie jak ze zdjęcia. Mnie tak urządził, że kasa w błoto, poprawka potem... szkoda słów.
Trzeba polegać na tych kilku specjalistach, którzy są w Polsce i nie dać się kroić byle komu.
 

zykzak

New member
@emjot mimo to sa ludzie co znaja to forum i pytaja i widza jak to wszystko wyglada to i tak ida do randomowych lekarzy na nfz...
To prawda paru znajomych którzy mieli zabieg popytałem i parę osób była na NFZ i chwaliła. Ja byłem z polecania dobrego przyjaciela prywatnie, nie ufam NFZ, tym bardziej w takiej sprawie a cebulą okropną jestem ;)
A forum przeczytałem tylko główną "zakładkę" dopiero od niedawna widzę że są jeszcze te "subfora" przed i po zabiegu ;D Szkoda dużo czytania pominąłem.
 

mati12

Well-known member
Ja poszedłem do urologa prywatnie z innym problemem i on podczas badania zasugerował i rozpoczął rozmowę zaproponował zabieg nawet na myśl mi nie przeszło, by szukać gdzie indziej mówił konkretnie rzeczowo na szczęście wszystko poszło ok dopiero 3 tyg po zabiegu po zdjęciu szwów zaniepokoiły mnie zgrubienia po szwach i zaczęłem szukać na Forum tak trafiłem tutaj 😃 i otrzymałem porady
 

3xcięty

Active member
Dokładnie miesiąc po zabiegu. Niepokoi mnie obrzęk z dołu penisa. Po dwóch tygodniach chciałem przestać chodzić w opatrunku, ale pojawił się obrzęk (większy niż na zdjęciu w tym samym miejscu). Lekarz zalecił chodzenie dodatkowe 2 tygodnie w opatrunku. Po tym jak zdejmę opatrunek obrzęku nie ma, pojawia się dopiero po jakimś czasie. Teraz od paru dni zakładam opatrunek tylko na dzień. Po nocy obrzęk czasem się pojawia czasem nie, widocznie zależy w jaki sposób śpię. Chciałbym już przestać nosić opatrunek, ale nie chce żeby tak zostało. Macie jakieś rady?


 

3xcięty

Active member
mówię o stronie, gdzie było wędzidełko. Zobacz poprzednie zdjęcia w poście, które robiłem zazwyczaj kiedy tej opuchlizny nie ma. Może nie do końca widać to o co mi chodzi, dlatego wstawiam też zdjęcie, które zrobiłem dwa tygodnie temu jak mi mocno spuchła ta strona. W tej chwili aż tak nie puchnie, ale nadal trochę. Po prostu obawiam się, żeby nie wyglądało to tak jak po drugim zabiegu (zdjęcia też są wcześniej w poście).

 

nope

Well-known member
Aa dobra , juz widze. Faktycznie opuchnięte. Dziwne, nic nie widac niepokojącego w twoim szyciu żeby tak było raczej. Mysle ze zejdzie bo spore to to nie jest.
 

xwiewiurx

Member
Chyba kupię sobie dzisiaj maść na obrzęki limfatyczne, opuchlizny.
ja dzis zalozylem opatrunek na same szwy gdzie zoladz w pelni byla odslonieta i jakos niefortunnie to zrobilem bo tez mi spuchl od strony wedzidelka i wewnetrzny napletek wyszedl bardziej na zewnatrz, zrobila sie tak jak by oponka tylko od dolu, na noc dzis po raz pierweszy nie zaloze, zobaczymy moze opuchlizna zejdzie,
ej pytanie do wszystkich a czy was tez boli/bolalo oddawanie moczu?? czy to moze byc przez opuchlizne??
daj znac czy masc pomoze, ale jak na poczatku mialem tez te opuclizny to mi pomagaly kostki lodu w woreczku sniadaniowym
 

3xcięty

Active member
Oddawanie moczu nie powinno sprawiać bólu, szczególnie tak długo po zabiegu. Pokaz jak to u Ciebie wyglada.
 

Versracze

Member
Ty po tylu zabiegach masz i tak więcej wewnętrznego niż ja po jednym… też chciałem obrzezanie z powodu nawracających infekcji napletka, a póżniej nawet i prostaty. Mowiłem lekarzowi tak jak Ty, ze chce H&T a mam kuźwa Low Loose. W spoczynku mi zasłania żołądź, czyli tak jakbym cały czas miał napleta. Wyszło z tego tyle, że pozbawiłem się mega wrażliwych miejsc - wędzidełko i wewn. napletek, a skóra zewnętrzna jak była, tak jest.
 

Podobne tematy

Do góry