• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 lata po obrzezaniu całkowitym.

Grosso17

New member
@Grosso17 zmień też detergent do mycia członka, żadnego mydła w kostce czy wysuszających żeli pod prysznic. Definitywnie wybierz coś z nawilżeniem. Chłopaki na forum śmieją się z żeli intymnych dla facetów, ale co szkodzi Ci spróbować, skoro ich formuła jest zrobiona z myślą o ptaku? Ja bym wybrał coś z jak najintensywniejszym nawilżeniem. Co do żeli pod prysznic, nie wszystkie są złe, ba niektóre mają formułę właśnie nawilżającą, ale trzeba uważać, sporo wysusza skórę. Na opakowaniu musi być wyraźnie napisane, że jest z jakimś kremem czy innym nawilżającym specyfikiem.

Mi właśnie jeden zasuszył napletek, niby się wygoiło, to zrobiłem higienę - i bam - a piać od nowa spękana skóra! Wyglądało to jak by mi ktoś nożem ponacinał naplet wokół jego osi. Mam stulejkę i jeszcze gorszy problem z higieną. Na ten czas wstrzymałem się od bicia konia aby się to szybciej zagoiło.
Właśnie ja smarowalem takim żelem i nie wiem czy przez to mi nie wysuszyło skóry to wyglądało na grzybice trochę więc poszedłem do lekarza przepisał mi coś na infekcje i grzybicę i pomaga bo mailem aż na mosznie tak skór mi się łuszczyła
 

Grosso17

New member
Wiecie co naprawdę nie to wysuszenie jest najgorsze tylko ten brak czucia chciałbym się poprostu normalnie spuścić i poczuć kobietę a nie że to takie merdanie jest .... No lekarz mówił że rok to może być też za krótko żebym te bodźce znowu odzyskał może coś w tym jest ...
 

vertex

Member
@Grosso17 Całkiem możliwe, że żele intymne mają formułę dla nieobrzezanych, więc i działanie mogło być niepożądane. Mi żel jak wysuszył skórę i zaczęło mnie piec to natychmiast odstawiłem dziada. Jak masz suchość, to i masz sporą warstwę wysuszonego naskórka, w wyniku czego czucie może być gorsze. Poużywaj maści przepisanej przez doktora, zmień środek myjący i zobaczysz czy są jakieś pozytywne skutki czy nie. Pełna regeneracja ptaka po obrzezaniu trwa więcej niż miesiąc, bo to zabliźnia się wszystko tylko wizualnie, a od wewnątrz wygląda to zupełnie inaczej i trwa o wiele dłużej. Receptory i nerwy też muszą się zregenerować, bo po zabiegu w wielu miejscach są uszkodzone.
 

NapletonBonaparte

Active member
"Jak masz suchość, to i masz sporą warstwę wysuszonego naskórka, w wyniku czego czucie może być gorsze. "

Dokładnie tak. Dlatego sugerowałem shea butter.
 

promatyk1

Member
Kolego Grosso17, rzadko sie juz tu udzielam, ale moge cos doradzic.
Napisales, ze nie masz wzwodów porannych, to jest jeden z sygnałów problemów zdrowotnych.
Jak ze sportem u ciebie i ruchem ogólnie? Ja bym obstawiał niedostateczna ilosc sportu + kiepską diete.
Obrzezanie nie ma tutaj wpływu prawie na pewno. Wrażliwość zwiększy się wraz z podniesieniem libido.
 

NapletonBonaparte

Active member
Kolega pisał, że śmiga na siłkę. To pewnie i dieta rozsądna jest.

Może nie mieć erekcji, bo się stresuje brakiem czucia. Ja bym zrobił tak: dokończył kurację od lekarza, mył benka delikatną pianką a po myciu smarował masłem shea.
 

Grosso17

New member
Kolego Grosso17, rzadko sie juz tu udzielam, ale moge cos doradzic.
Napisales, ze nie masz wzwodów porannych, to jest jeden z sygnałów problemów zdrowotnych.
Jak ze sportem u ciebie i ruchem ogólnie? Ja bym obstawiał niedostateczna ilosc sportu + kiepską diete.
Obrzezanie nie ma tutaj wpływu prawie na pewno. Wrażliwość zwiększy się wraz z podniesieniem libido.
Kolego ze sportem to już 5 dobrych lat jestem siłownia ogolnie ale często też gram w piłkę jeżdżę na rowerze więc brak aktywności mozna wykluczyc tak uważam też ze to problem z libido ale co dokładnie próbowałem brać nawet takie bostery testosteronu z suplementacji ale też nic a nic się nie poprawiło... Wiesz co mi lekarz powiedział ? Ze to przez białko 🤣jestem pewnie że to nie możliwe xd
 

NapletonBonaparte

Active member
@Grosso17 Na pewno na allegro, ale nie wiem czy opłaca się płacić za przesyłkę. Popytaj lokalnie w małych drogeriach. Może Twoja dziewczyna będzie wiedziała, dziewczyny zawsze są zorientowane w takich kosmetycznych sprawach.
 

vertex

Member
@Grosso17 koniecznie idź na badania hormonalne krwi, mnie też to czeka, podejrzewam u siebie początki depresji, mam noce nieprzespane i to jedna za drugą do tego mam huśtawki emocjonalne, nawet niekontrolowane wybuchy płaczu. Niemal rok temu rzuciłem palenie, ale wróciłem do podgrzewacza tytoniu i jest trochę lepiej, ale w pracy nie palę i ta cała szopka dopada mnie najbardziej w pracy, w domu mam "tylko" obniżenia nastroju.Do tego jak nie waliłem przez kilka dni żeby naplet mi się zagoił doświadczyłem najgorszych dni w swoim życiu. Nie mogłem wrócić na rowerze do domu, bo płacz i żal tak mi dawały popałkę, że koniec. Wśród ludzi się uspokajam i normalnieję. żeby wykluczyć, że to depresja robi się najpierw badania hormonalne krwi, nie ma nic gorszego niż zła diagnoza. Problemy ze wzodem też mogą mieć podłoże hormonalne. Z resztą takie badania powinno robić się okresowo, a nie dopiero jak coś dolega.
 

Grosso17

New member
a na tej stronie są normatywne wartości poszczególnych hormonów
Słuchaj ja też mam problemy z emocjami depresja to raczej nie jest bo bbylem u psychologa ale mam tak zmienne nastroje czasem że mi się żyć odrchciewalo a przed zabiegiem to wgl jak nie mogłem swojego ptaka dotykać bo to mi ból sprawiała miało by. Lepiej i dupa teraz brak czucia może być coś jeszcze gorszego ... Seks niby nie jest najważniejszy ale jednak mężczyźnie to zabiera resztki godności ... Badania robiłem testosteron insulinę i wszystko w porządku mam
 

vertex

Member
@Grosso17 pisałeś o problemach z libido i wzwodem, tak? No to badania hormonalne krwi są jak najbardziej wskazane. Oczywiście możemy wychodzić z założenia to nie przyczyna, no ale jednak brak porannych wzwodów to już trochę co innego niż brak wzwodu przed wejściem. Ja w ogóle jestem zwolennikiem stawiania wszelkich diagnoz na podstawie badań, a nie wywodu z pacjentem. Cyferek nie oszukasz, natomiast na podstawie samego wywiadu można się bardzo pomylić. Ale to moje zdanie, zrobisz przecież to, co uważasz za słuszne.
 

Grosso17

New member
@Grosso17 pisałeś o problemach z libido i wzwodem, tak? No to badania hormonalne krwi są jak najbardziej wskazane. Oczywiście możemy wychodzić z założenia to nie przyczyna, no ale jednak brak porannych wzwodów to już trochę co innego niż brak wzwodu przed wejściem. Ja w ogóle jestem zwolennikiem stawiania wszelkich diagnoz na podstawie badań, a nie wywodu z pacjentem. Cyferek nie oszukasz, natomiast na podstawie samego wywiadu można się bardzo pomylić. Ale to moje zdanie, zrobisz przecież to, co uważasz za słuszne.
Tak jest z tym mam problem ja myślę że są 2 opcję albo to już mi się zjebało całkiem i już tego nie odwrócę albo to naprawdę leży na tle psychologicznym przed zabiegiem jak dotykałem żołędzia to nie miałem też jakiejs przyjemności gdyż odczuwałem ból
 

vertex

Member
@Grosso17 ale sam sobie mieszasz w głowie, bo zamiast rozwiewać wątpliwości na każdej z możliwych płaszczyzn, to je namnażasz albo zdajesz się nie wiem na co. Na intuicję? Wypróbuj najprostszych rzeczy najpierw, a jak to nie podziała to można się wziąć za rozkładanie gunwa na atomy. Taka jest moja sugestia.
 

Grosso17

New member
@Grosso17 ale sam sobie mieszasz w głowie, bo zamiast rozwiewać wątpliwości na każdej z możliwych płaszczyzn, to je namnażasz albo zdajesz się nie wiem na co. Na intuicję? Wypróbuj najprostszych rzeczy najpierw, a jak to nie podziała to można się wziąć za rozkładanie gunwa na atomy. Taka jest moja sugestia.
[/QUOTEaa wiesz jak to też nie takie proste sobie nie wkręcać przy obecnej sytuacji ale masz rację najpierw badania i opinia jakiegoś specjalisty wtedy można coś konkretnie powiedzieć dziękuję wam wszystkim za pomoc tak wgl 💪 porobie te badania i zadzownie najlepiej do tego doktorka co mi robił ten zabieg
 

Podobne tematy

Do góry