• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 lata po obrzezaniu całkowitym.

Kebes16

New member
Czy masz zdjęcie bez wzwodu i strony wędzidełka?
Jakie widzisz plusy i minusy pi 2 latach?

Tu są linki bez wzwodu i wędzidełko. Z tyłu poluzował się jeden szew dlatego jest taka biala blizna w jednym miejscu ale za to są tam jakieś zakończenia nerwowe że to miejsce stało się mega wrażliwe i przy jego dotykaniu potrafię dojść.
Minusów nie widzę żadnych bardzo chciałem to zrobić i zrobiłem. Przed miałem bardzo długi napletek że cakrywal cała zoledz nawet przy wzwodzie.
Plusy: odkryta główka daje mi psychiczny komfort, zawsze czysto nawet po całym dniu, pełna kontrola wytrysku, spojrzenia kobiet na saunach koedukacyjnych które uwielbiam. Czy wrażliwość się zmniejszyła? Na pewno jest inaczej ale to nie znaczy że mniej czuć. Dla mnie przyjemniej. A i przed prezerwatywa mi się zsuwała przez nadmiar skóry. Pytajcie jeszcze jak są pytania
 

Kebes16

New member
Podsumowując polecam wszystkim niezdecydowanym. Jeśli ktoś ma stulejkę to już wogole nie ma o czy mówić.
 

zoksin

New member
Czy przed zdarzało Ci się, że jak napletek nasuwał się z powrotem, to przez to delikatnie wzwód opadał?
 
Ja już 5 lat po zabiegu i też żałuję że wcześniej się nie zdecydowałem. Ja też po całkowitym u dr drabiny. Pierwszy lekarz zrobił mi częściowe ale się nie udało. Na szczęście dr drabina uratował sytuację. Naprawdę polecam tego lekarza. Jedna z lepszych decyzji w moim życiu to obrzezanie, nie ma co zwlekać. Dla chętnych też mogę się pochwalić efektami. Pozdrawiam
 

Kebes16

New member
Ja już 5 lat po zabiegu i też żałuję że wcześniej się nie zdecydowałem. Ja też po całkowitym u dr drabiny. Pierwszy lekarz zrobił mi częściowe ale się nie udało. Na szczęście dr drabina uratował sytuację. Naprawdę polecam tego lekarza. Jedna z lepszych decyzji w moim życiu to obrzezanie, nie ma co zwlekać. Dla chętnych też mogę się pochwalić efektami. Pozdrawiam
Pochwal się efektem jeśli ten sam lekarz
 

Podobne tematy

Do góry