2 dni po operacji obrzezania

przemek1991

New member
Witam, jestem dwa dni po zabiegu, nie mam kłopotów z sikaniem itd. boleć też nie boli, ale martwi mnie ta większa opuchlizna po lewej stronie, bo po prawej raczej jest ok. Stosuje okłady z rumianku, myje szarym mydlem z wodą i antybiotyk Detromycyna, jak to wygląda według was? Moze jakoś szybciej zwalczyc tą puchlizne ?


 

Klaus1

New member
To sa 2 dni po operacji a ty biednego wacka meczysz i mu karzesz pozowac... Chlopie 2 dni po zabiegu przy penisie. Bez paniki. Daj sobie chociaz 2 tygodnie (a tak naprawde to miesiac).
 

przemek1991

New member
Kupiłem maść na ten obrzęk Reparil Gel N żeby smarować to spuchnięte miejsce, do tej pory smarowałem antybiotykiem Detromycyna ale się skończyła, szwy powinny niedługo same odpaść, jest 6dni od zabiegu i jest lepiej niż na zdjęciach które zamieściłem 2dni po, opuchlizna się zmniejszyła lekko, i teraz zamierzam na ten obrzek smarować tym żelem, oczywiście cały czas penis jest w górze 24h na dobre i zabezpieczony w gazie (nie owinięty), tylko tak aby się nie ocierał o skóre. Jeszcze jakieś rady ?
 
Do góry