• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2,5 tyg. pare spostrzezen i obaw

Harry28

New member
oto fotki

http://www.przeklej.pl/plik/zdjecie-1-jpg-00333j11k2mv

http://www.przeklej.pl/plik/zdjecie-4-jpg-00333j1fh96u

szwy wyszly juz dawno temu, mialem obawy ze dlugosc zmalala ale dzis zmierzylem jest 14
ale pol godziny zabaw mnie wykonczylo, az reka mnie bola
czy juz moge zaczac zabawy w lozku czy poczekac ?

jaki wasz byl 1wszy po obrzezaniu orgazm ?
bo u mnie polecialo struszkiem, tak jakbym sikal
nic zero kopniecia takie i w ogole, jakos jestem zniesmaczony
dobrze ze to nie laska robila bo by byla wtopa

z lewej strony jest mniej widoczna no czesc po obrzezaniu bo on jest lekko w lewo skrzywiony z prawej bardziej widoczna no skora odslonieta

ogolnie ja stoi fajne wrazenie i przyjemne tzn. widok, i glowka naprezona

ale reszta nie wiem czy trzeba czasu czy teraz cwiczen
 

uniuse

New member
Moze poczekaj jeszcze pare dni z zabawami lozkowymi. Niech sie zrosnie na tip top. Co do orgazmu to moj pierwszy po 3 tygodniach abstynencji byl mega mocny. Nic nie splywalo, strzelalem na ponad poltorametra, hehe.
 

Harry28

New member
Teraz to sobie wypilem bo po twoim poście mam dola
Coś jest niemtak mi sie wydaje tylko co?
Bałem sie długość już wiem ze jest okey teraz coś
InnegO

Na foto wyglada okey?
Jaka to metoda obrzezania była bo nawet nie wiem
 

Harry28

New member
Ale lepsze wytryski miałem przed obrzeżaniem zawsze wurzut
I w Ogóle
Wiecie
A teraz
To
By wyglądało jakbym nasieniem sikal na twarz dziewczyny
Szkoda gadać nawet lepka sperma nie była
Boje sie ze tak zawsze bedzie
 

marko

New member
2.5 tygodnia po zabiegu to wg mnie stanowczo za wcześnie na stosunki seksualne. Jeśli Ty chcesz porównywać wytrysk w pełni sprawnego członka do członka nie w pełni zagojonego to lepiej daj sobie spokój. Mnie lekarz powiedział jasno - 6 do 8 tygodni abstynencji seksualnej. Owszem, można próbować wcześniej, nawet po 4 tygodniach ale nie należy oczekiwać efektów jak przy 100% sprawnym sprzęcie bo przez np. opuchliznę, nie rozpuszczone w pełni szwy pod skórą, regenerujące się naczynia krwionośne, etc. będziesz czuł dyskomfort i nie będzie przyjemnie ani Tobie ani partnerce. Decydując się na zabieg musimy sobie zdawać sprawę, że trzeba będzie wytrzymać te kilka tygodni bez "ciupciania".
 

Podobne tematy

Do góry