• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

17 lat i podejrzany problem

r11

New member
Witam Serdecznie
No więc pisze bo spotyka mnie pewna rzecz. Niestety nie mogę zdjąć napletka z penisa. Z tego co pamiętam nigdy go nie zdejmowałem bo gdy byłem młodszy nie wpadłem na to że dzieje się coś dziwnego. Mam tak że mogę posuwać napletkiem do lekkiego widoku żołędzia ale nie mogę go ściągnąć (dodam że nie odczuwam przy tym bólu). Kiedyś podczas wzwodu próbowałem na siłę ściągnąć napletek i udało się ale zrobił się załupek i na chirurgi żelem odciągano mi spowrotem. Jestem w wieku 17lat i chciałbym aby ktoś powiedział czy to pewne że to stulejka? Może z biegiem czasu się rozwinie i będzie można ściągnąć. Podczas wzwodu mój penis jest sporego rozmiaru i czuje takie lekkie naciąganie skóry i lekko boli. Więc jeśli ktoś stwierdzi że to na 100% stulejka możecie mnie pokierować jakiego skierowania się domagać od lekarza pierwszego kontaktu? Do chirurga? Domyślam się że przy stosunku dla mojej partnerki nie będzie to miły widok gdy zobaczy że byłem obrzezany więc pewnie gdzieś siądzie mi to w psychice - oczywiście mówię tutaj o przyszłości
 

patryk9312

New member
Jeżeli nie możesz ściągnąć napletka to definitywnie masz stulejkę a to oznacza że musisz iść do urologa, jeśli masz 17 lat to możesz iść albo prywatnie albo państwowo a żeby iść państwowo to musisz iść do rodzinnego i poprosić o skierowanie do urologa :). I nie odwlekaj tego na za tydzień bo to nie ma sensu czym szybciej tym lepiej zwłaszcza w tym wieku, po co czekać i później żałować?:p Oczywiście będzie potrzebny zabieg a to też potrwa jakiś czas jeśli państwowo, prywatnie krócej :p

Nie obawiaj się o widok penisa obrzezanego, jeśli chodzi o widok estetyczny po operacji to goi się ładnie jak trafisz na dobrego lekarza a dziewczyną jest obojętnie czy obrzezany czy nie, ważne że czysty i wie co robić :twisted:
 

r11

New member
Dziękuje za odpowiedz. Trochę trudno mi powiedzieć o tym rodzicom a pewnie na zabieg z NFZ sam udać się nie mogę. No nic jakoś będę musiał przełamać wstyd. Jeśli chodzi o sam zabieg to oczywiście jest robiony ze znieczuleniem, tak? Czy w tym samym dniu będę mógł opuścić szpital?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8

Podobne tematy

Do góry