• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

16 lat- stulejkowicz

matitito

New member
mam 16 lat, prawie 2 lata temu nie moglem odsłonić ani kawałka głowki penisa nawet w stanie spoczynku!!!! teraz zrobię to w pełni nawet w czasie wzwodu, jednak zawsze jest ale..- skora nie pójdzie w czasie wzwodu ani kawalka za glówkę i tworzy się czasami oponka, lecz gdy jest dobrze nawilżona główka to nie. Czy operacja jest konieczna?? i czy oprócz obrzezania można przyciąć napletek? Od razu zaznaczam że jak operacja jest konieczna to pójdę dopiero w wieku 18 lat bo teraz jest potrzebna zgoda rodziców a ni ma %!#$%^& że im powiem!
 

mateuszek164

New member
Operacja w ogóle nie musi być konieczna, wszystko zależy od ciebie i twojej determinacji. Ja np. też użalałem się nad sobą, bo miałem małą oponkę z jednej strony i sie nie zsuwał we wzwodzie, ale w 12 dni temat załatwiłem ćwiczeniami.

Tyle lat się z tym męczyłem, nie wiedziałem co robić a tu proszę ;) napisz na gygy to ci powiem jak rozciągać ;)
 

desper

New member
@mateuszek164 ja myślę że od tego jest to forum żeby się na nim dzielić informacjami, nie rozumiem dlaczego nie chcesz napisać tutaj, może więcej osób było by tym zainteresowane.

Pozdrawiam
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8

Podobne tematy

Do góry