• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

16 lat po zabiegu...

Septio

New member
Mój pierwszy post na tym forum, i mam nadzieję, że tutaj otrzymam odpowiedź :). Witam, ogólnie gdy byłem mały miałem kilka jakiś operacji. Lekarz z Rzeszowa nie zdecydował się ani obrzezać, ani robić operacji plastycznej, bo penis był zwyczajnie za mały. A to przynajmniej co pamiętam z rozmowy z rodzicami. Wiec pozostawił skórę z napletka, i powiedział, że najlepiej będzie zrobić operację jak penis będzie większy. Ostatecznie zszycie które miałem trochę się... rozerwało. Jako, że za tydzień będę miał 2 tygodnie wolnego(co zdarza mi się niezwykle rzadko), bardzo chciałbym zająć się sprawą. I tu pojawia się problem.
Niestety nie mam kompletnego pojęcia jak działa system zdrowotny w Polsce, do kogo się zgłosić, co powiedzieć, jak działa NFZ(poza szczepienia i operacja nigdy nie byłem u lekarza). Pomijam już bariery psychiczne. Sam nie wiem czy chce zrobić obrzezanie czy operację plastyczną. W zasadzie wolałbym tą druga opcję. Jestem w stanie zapłacić maksymalnie 2 tysiące choć wolałbym mniej lub wcale. W takich sprawach zgłaszać się do urologa, czy do chirurga plastycznego? Jacy są profesjonaliści we Wrocławiu ewentualnie w Krakowie lub Rzeszowie.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Deante889

New member
Idź do urologa powiedz mu wszystko i da ci wtedy skierowanie do szpitala na zabieg jak NFZ to za free ale jak Pójdziesz prywatnie do jakiej kliniki która się takimi zabiegami zajmuje to zabiłesz :). Powiem Ci na mojm przykładzie, poszedłem do urologa powiedziałem mu ze mam prawdopodobnie stulejke to kazał mi zdjąć gacie położyć się naciagnal napleta po czym potwierdził i daj skierowanie do szpitala na nfz (tak jeszcze płacą za to) ewentualnie powiedział że jak chce prywatnie w klinice to koszt około 1000-1500zl max i mogę te skierowanie wyrzucić ale jak się zdecyduje to mam do niego się zgłosić 2 dni później to mi ustali termin. Czekałem 2 tygodnie na przyjęcie do szpitala. Zabieg trwał około 30 minut ( dokładnie nie wiem bo konora przyciolem) i rekonwalescencja trwa od 2 tygodni nawet i miesiąc ( napewno miesiąc możesz poczytać o sexie bo zapomnij że będziesz go uprawiał.). Ja już jestem 2 miesiąc po zabiegu (dokładnie 11lutego mija 2 miechy) i jestem z żoną bardzo zadowoloni :)
 

Septio

New member
Dzięki za odpowiedź. Wybiorę się w kolejnych dniach do urologa, żeby wyrobic się na NFZ przed końcem wolnego.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A masz ubezpieczenie zeby isc na nfz? Bo piszac ze nie wiesz jak dziala w Polsce ubezpieczenie itd to wnioskuje ze w Polsce nie mieszkasz i nie masz ubezpieczenia.
 

Podobne tematy

Do góry