• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

15 lat i stulejka

ako1987

New member
Witam wszystkich serdecznie :)
Mam na imię Marcin,mieszkam blisko Oleśnicy. Od 2 lat jestem świadomy posiadania stulejki pierwszego stopnia. Jakiś tydzień temu zdobyłem się na rozmowę z ojcem na temat mojej choroby,postanowiliśmy wybrać się do urologa. Mam kilka pytań:
a)czy podczas zabiegu zostaje mi usunięte owłosienie łonowe?
b)Ile muszę czekać po zabiegu aby mój penis był w pełni sprawny?
c)czy po zabiegu będę mógł chodzić do szkoły ? czy lepiej zrobić sobie 2 tyg przerwy?
Chciałbym się wyrobić z wszystkim do 6 sierpnia,bo moja dziewczyna planuje mi zrobić prezent na 16 urodziny...

Pozdrawiam serdecznie,pod wieczór postaram się wkleić zdjęcia mojego penisa,myślę ,że wtedy będziecie mieli jaśniejszy obraz na moją sytuacje.

Pozdrawiam!
 

ronnie

New member
a) nie, ale radzę, abyś się jednak ogolił, bo wierz mi na słowo, lekarzowi jest wygodniej, a odrywanie opatrunku z cebulkami włsoów to nic przyjemnego
b)zależy, każdy zdrowieje inaczej lekarze mowią najczęściej o miesięcznym poście, ja po dwóch tygodniach zdecydowałem się na ręczne testy i było już ok, praktyka następnego dnia czyli po około 15, ale miałem takie szczęście, że wszystko goiło się niesamowicie szybko i na ściąganiu szwów 10 dnia lekarz powiedział, że dawno nie widzał tak wygojonego penisa w tak krótkim czasie
c) ludzie różnie reaguja, ja miałem zabieg w piątek, do poniedziałku przeleżałem w łóżku, we wtorek miałem dni rektorskie więc poszedlem dopiero w środę, ale mógłbym iść juz od powniedziałku
 

miqitinek

New member
Odpowiedzi a i b jak u Ronnie'ego. Co do chodzenia do szkoły czy pracy, ja przez tydzień największy ból odczuwałem nie w czasie chodzenia, a w czasie siedzenia. Ale jak napisał kolega, każdy ma inaczej trochę. Tydzień bym sobie zrobił laby na Twoim miejscu
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8
S Stulejka lat 14/15 Stulejka 2
E stulejka,czy wszystko jest dobrze?(14 lat,zdjecia) Stulejka 11
W Czy to stulejka? mam 16 lat Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry