• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 dni po zabiegu!? Czy wszystko ok?

tomasso

New member
Witam.
Jestem 14 dni po zabiegu wydaje mi sie ze wszystko jest ok, w spoczynku napletek moge ściągnąć bez problemu a przy wzwodzie prawie do końca chociaż jest to jeszcze nie możliwe czy to normalne? Czy nie mam za krótkiego wędzidełka ?

Imgur
Imgur
 
Nie wiem na ile Ci to "ściąga" w dół żołędzia ale wydaje mi się, że ja miałem tylko odrobinę krótsze a głównie przez wędzidełko poddawałem się obrzezaniu.

No ale to kwestia wygody. Jak Ci nie będzie przeszkadzać to nie ma co poprawiać
 

tomasso

New member
Zobacze moze ktos jeszcze cos poradzi. Ogolnie ciezko mi stwierdzic bo przy wzwodzie nie moge jeszcze sciagnac calkiem calkiem napletka bo mam jeszcze troszke opuchniete. Tak sie cieszylem ze wszystko ok a teraz jak sie okaze ze mam za krotkie to lipa :-(
 

lulek

New member
Dla mnie srednio, jest ucisk pierscienia napletka, nie wiem moze z czasem to sie rozluzni po cwiczeniach... Czytajac tutaj przypadki plastyki napletka dochodze do wniosku ze osobiscie - nie zdecydowalbym sie na taki rodzaj zabiegu
 

tomasso

New member
Ucisk lekki jest bo jest jeszcze wszystko swieze tak mi sie wydaje. W sumie to 14 dni po zabiegu. Ogolnie w spoczynku juz schodzi super cwicze codziennie po kilkanascie razy. Zobaczymy
 

Podobne tematy

Do góry