• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 dni po zabiegu czy wszystko ok ? Zapytanie

Remzi

New member
Witam

Jestem aktualnie 14 dni po zabiegu obrzezania. Szwy powoli sie roztapiają. Mam tylko pytanie czy wszystko jest ok ? Martwią mnie te "górki" skóry które odklejaja sie od reszty i tak jakby swobodnie zostaja pod grzybem.. czy tak powinno byc ? Prawa strona wyglada znacznie lepiej jak sa jeszcze szwy.. czy te faldy skóry nie powinny zrosnac sie z reszta tak jak wyglada to po prawej stronie ?

Zippyshare.com - DSC_0373.JPG


Zippyshare.com - DSC_0374.JPG
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Powinny. Z prawej strony tez nie jest jeszcze zrosniete, szwy po prostu troche lepiej tam trzymaja. Z lewej sie rozeszlo i bedzie blizna. Jak dla mnie to za malo szwow. Za rzadko sa dane i nie utrzymaly skory szczegolnie gdy szwy dostaja po dupie przy nocnych wzwodach
 

Remzi

New member
Wlaśnie przez ostatnie kilka dni miałem nocne wzwody. Co zrobić w takiej sytuacji isc do lekarza I prosic o lepsze zszycie czy tak zostawic ? Jakies rady na takie cos ? Czy mogę stosować bezposrednio na to zel tribiotic ?
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zawsze mozesz isc do lekarza. On ci powie co dalej. Czy mozna po 14 dniach jeszcze doszyc czy tylko czekac az sie zagoi i atakowac blizny.
 

Podobne tematy

Do góry